Porzucony Kubuś prosi o pomoc!

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 21 cel. Jest nim pomoc dla kociaka Kubusia!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Kot sobie poradzi - najczęściej właśnie takie przekonanie funkcjonuje w ludzkich umysłach. Gdy pojawi się jakiś problem, po prostu wystawiają kota za drzwi. Kubuś jest jednym z przykładów na to, że jest zupełnie inaczej. Domowy, wykastrowany kocurek nie potrafił znaleźć schronienia, nie umiał zorganizować sobie nowego życia.

Noce spędzał na drzewie, w dzień biegał za ludźmi, miauczał i prosił o pomoc. Chociaż dokarmiany, z dnia na dzień wyglądał coraz gorzej. Życie na wolności wyraźnie mu nie służyło. Mimo licznych ogłoszeń nie odnalazł się opiekun Kubusia. Na szczęście udało się znaleźć dom tymczasowy dla kocurka.

Kubuś jest już bezpieczny. Okazał się przemiłym pieszczochem. Jest już po pierwszej wizycie u weterynarza. Niestety, skutki bytowania na wolności okazały się poważniejsze niż przypuszczaliśmy. Kubuś ma zapalenie płuc. Kotek został odpchlony, odrobaczony, miał pobraną krew (czekamy na wynik badania). Dostał antybiotyk, za parę dni kontrola.

Teraz Kubuś dochodzi do siebie pod troskliwą opieką swojej tymczasowej opiekunki. Mamy nadzieję, że szybko wyzdrowieje i będziemy mogli szukać domu dla tego pięknego chłopczyka. Prosimy Was o wsparcie!

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1000zł

Wsparli

31,4 zł

ewaikaro

znajdziesz kochajacych ludzi i domek :)
40 zł

sabusia

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Iza

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
100%
1 002 zł Wsparło 39 osób CEL: 1 000 ZŁ