Walka o zdrowie Tadzika

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 26 cel. Jest nim pomoc dla Bambiego!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Kochani, potrzebna pomoc w opiece weterynaryjnej dla Tadzia. Wolontariuszka Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego (Fundacja Viva!), pomimo dramatycznej sytuacji finansowej grupy, wzięła go pod opiekę. Pod własne skrzydła. Bardzo potrzebne są środki, by pomóc chłopakowi!


 

Chory i na skraju wydolności fizycznej kocurek koczował w trawie. Nikt się nim nie przejął. Był głodny, wychudzony, brudny. Jakoś dawał radę. Do czasu. To domowy kot: miły, lgnący do człowieka. Lubi mizianki i przytulanie się do opiekuna. Mruczy, ociera się, jest spragniony kontaktu i głaskania. Wolontariuszka szukała mu domu, ale Tadzia nikt nie chciał. Wraz z załamaniem pogody, załamało się zupełnie i Tadziowe zdrowie. Kot trafił do lecznicy. 

PKDT wstrzymało przyjmowanie nowych kotów – sytuacja finansowa zmusiła wolontariuszy do zawieszenia interwencji. Wolontariuszka wzięła go na własną odpowiedzialność. Tadzio wygląda słabo – konieczne są badania i diagnostyka.Prosimy, pomóżcie. Popatrzcie na tę biedę. Zostawienie go w tym stanie byłoby nieludzkie. Tadzio nie może wrócić na ulicę. Nikt tego nie chce. Chcemy znaleźć dla niego dom. By to było możliwe, potrzebujemy środków, by opłacić pobyt Tadzika w szpitalu i jego utrzymanie domu opiekunki. Każda złotówka się liczy!

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 700zł

Wsparli

15 zł

Roxi i Bursio

Śliczny koteczku wracaj szybko do zdrowia...dużo szczęścia
20 zł

agata

20 zł

Dana

Zdrówka dla Tadzika!
22 zł

Magda

Zdrowia!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
108%
757,45 zł Wsparło 31 osób CEL: 700 ZŁ