Malutka Zuzia traci wzrok i prosi o wsparcie ...

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 30 cel. Jest nim pomoc dla malutkiej kotki Zuzi!KociKlik.pl


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę kociklik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

To miało być standardowe łapanie działkowej kotki na zabieg sterylizacji, ale na miejscu okazało się, że zamiast jednej kocicy jest kocia rodzinka. Kotka wiekowa, nieustannie rodząca. Przy kotce troje bardzo chorych maluszków. Na miejscu nie było budek, nie było jedzenia. Był za to przemoczony karton z sianem pod jednym z krzaków i resztki zgniłego chleba.


 

W tak ciężkim stanie, w tak niesprzyjających warunkach, maluchy nie miały najmniejszej szansy na przeżycie. Kocicę od razu po złapaniu zawiozłam na sterylizację, a maluchy zabrałam do siebie, gdzie natychmiast zostało wdrożone leczenie zaawansowanego kociego kataru. Niestety, pomimo antybiotykoterapii, leków zapalnych, surowicy i kropel do oczu, jedna z koteczek straciła oczko, a w drugim oczku straciła częściowo wzrok. Na oczyszczenie i zszycie oczodołu była za mała, więc kolejne miesiące upływały na walce z powracającymi ropnymi infekcjami otwartego oczodołu oraz brakiem apetytu i nawracającą apatią, spowodowaną występującymi gorączkami.
Dzisiaj Zuzia ukończyła upragniony 4 miesiąc życia, jej stan jest stabilny, dzięki czemu natychmiast może zostać poddana operacji oczyszczenia i zszycia oczodołu oraz sterylizacji. Oba zabiegi chcemy wykonać jednocześnie, żeby jak najmniej obciążać osłabiony organizm malutkiej. Proszę, pomóżcie nam sfinansować operację Zuzi, to dla niej jedyna szansa na powrót do zdrowia.

Poomoc.pl i KociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 1100zł

Wsparli

10 zł

Marlena

Trzymaj się Maluszku
10 zł

Anonimowa Pomagaczka

Trzymaj się Maleństwo
1 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Jewuś

powodzenia
168 zł

Robert

Dużo zdrowia Maleńka!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
103%
1 136,25 zł Wsparło 56 osób CEL: 1 100 ZŁ