Operacja oka dla maleństwa

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

KociKlik.pl realizuje 48 cel. Jest nim pomoc dla kotki Szylkretki!


Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę KociKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "WESPRZYJ"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Drodzy Pomagacze!

Dowiedzieliśmy się o niej w październiku, kiedy zaczęły się pierwsze przymrozki. Wraz z rodzeństwem i stadem kotów mieszkały w zamarznietej już łące, blisko ruchliwej drogi. Jej rodzeństwo znalazło domy, pozostałe koty zostały wykastrowane.

Ona jednak bardzo różniła się od reszty... Była o połowę mniejsza od swojego rodzeństwa. Pomimo wieku - około 2 miesięcy, mieściła się w dłoni. Najsłabsza z miotu, ostatnia przy misce... Jej oczko było w fatalnym stanie.

Poczatkowo musieliśmy zwalczyć koci katar, który zaatakował i oczy i drogi oddechowe maluchów. Liczyliśmy na to, że w wyniku kuracji stan zapalny w oku Szylkretki choć trochę się zmniejszy. Niestety, bez rezultatu. Doktorzy wdrażali przeróżne krople i maści - łagodzące, odżywcze, z antybiotykiem, sztuczne łzy - wszystkie pomagały tylko na chwilę. 

Nieuchronnie, coraz większymi krokami zbliżał się wyrok...  amputacja oka. Operacja jest skomplikowana i niesie za sobą ryzyko wielu powikłań... Nawet ryzyko pogorszenia  wzroku w drugim, zdrowym oku. Ale nie  mamy wyboru i nie możemy czekać. Gałka oczna jest spuchnieta, sztuczne łzy nie dają zamierzonego efektu, bo nie wnikają we wszystkie powłoki i oko i tak martwe i niewidome,  zaciera się. To potworny ból

Szylkretka ma już pół roku. Uwielbia głaski, mruczy, kiedy tylko w polu jej widzenia pojawi się człowiek. To zaskakujące, że w takim małym ciałku, drzemie tak ogromna wola walki. Mała, na domiar złego, ma problemy z jelitami. Kiedy pojawi się u niej biegunka, trwa nawet 2 tygodnie i żadne leki nie przynoszą poprawy. Musimy zdiagnozować jelita, wykonać ciężką operację amputacji oka, wykonać sterylizację. Kociaków w potrzebie mamy bardzo dużo, co chwilę trafia do nas jakaś bieda. Serdecznie prosimy o Państwa pomoc dla nich!

Jeszcze jedno... gdyby wśród Państwa znalazł się ktoś, kto szczerze pokocha niepełnosprawną, kocią piękność, pomimo wszystkich przeciwności, zawieziemy kotkę nawet na koniec świata.

Poomoc.plKociKlik.pl 

postanowiły wesprzeć zbiórkę kwotą 800zł

Wsparli

7,5 zł

Patrycja

75 zł

Anonimowy Pomagacz

3maj się Koteczko
100 zł

MJ

10 zł

Jery

Uszka do góry, będzie dobrze :)
8 zł

Rita

Dla maluszka!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
129%
1 034,40 zł Wsparło 25 osób CEL: 800 ZŁ