Kotka Gulka błaga o pomoc!

DobryKlik.pl
organizator skarbonki

DobryKlik.pl

KociKlik.pl realizuje 74 cel. Jest nim pomoc dla Gulki!

DobryKlik.pl

Pomóc można na dwa sposoby:

Wchodząc na stronę www.KociKlik.pl, gdzie każde odsłonięcie obrazka oznacza 5 groszy dodanych do zbieranej puli.

oraz dokonująć dobrowolnej wpłaty klikając "Dorzuć się!"
 

__________________________________________________

OPIS CELU:

Gdynia. Rozległe działki. Mnóstwo kotów. Łapanie kotek do sterylizacji. Nie jest łatwo. Koszmarnie gorąco. Działki poprzedzielane są płotami. Jest pełno drzew i krzewów, koty się w nich kryją. Wtem pani karmicielka krzyczy: "O jest Gulka! Jest!!!". "Gulka?"-powtarzam. "Jaka Gulka? Dlaczego Gulka?"

DobryKlik.pl

Dowiedziałam się, że kotka zwana Gulką ma na boku ogromną gulę! Niewiarygodnie wielką! Gulka złapana Rzeczywiście. Guz jest ogromnie wielki. Próbuję dowiedzieć się, skąd się wziął na ciele kotki i jak długo kotka go ma. W zasadzie nikt nic nie wie... Ludzie snują domysły... Jeden mówi to, inny tamto. Ktoś powiedział, że wcześniej ten guz był mały, a teraz jest duży. I że kot od jakiegoś czasu marniał w oczach, mało jadł. Nie wiadomo nic więcej... Ja wiem, jedno - trzeba to coś na ciele kotki zdiagnozować. Trzeba wykonać usg i prześwietlenia. "A może ją wypuścić??" - słyszę od karmiciela... "Nie nie nie!! Trzeba Gulkę zbadać" - mówię stanowczo.

DobryKlik.pl

Kotka Gulka jest silna. To bardzo dobry znak. Tak bardzo się szarpała, że prawie uciekła mi z transportera! Odpiął się jeden z zaczepów. Miałam szczęście, bo w porę zauważyłam czarną łapkę. Szybko zamknęłam transporter i wsadziłam w jeszcze jeden - większy. "Ale fuks!!" - pomyślałam, wsadzając wszystko do auta. Zawiozłam kotkę na diagnostykę.

DobryKlik.pl

Doświadczony weterynarz stwierdził, że ogromny guz to wielka przepuklina. A ponieważ kotka zaszła w ciążę, to w tę przepuklinę wpadł mały kociak!!! Lekarz powiedział, że jest to ogromnie niebezpieczne i bardzo zagraża życiu kotki. Kotka na działkach mogła w każdej chwili umrzeć. Musieliśmy Gulkę ratować, weterynarze wykonali bardzo poważną operację ratującą kotce życie. Usunięto zmianę, do tego w jamie brzusznej były okropne rany, narządy wymagały szycia. Aż strach pomyśleć co wydarzyłoby się, gdyby kotka została bez pomocy.

DobryKlik.pl

Pojechałam na działki po kotki na zabieg sterylizacji. Spotkałam Gulkę. Moje subkonto fundacyjne tonie w długach. Czy mam odmówić Gulce pomocy? Przerasta mnie to finansowo pod każdym względem. Jednak nie potrafiłam jej tam zostawić.

Czy mamy wybierać podczas łapania kotów na sterylizację tylko koty zdrowe, a te chore pozostawiać na wiadomą śmierć? Nie potrafimy tak. Nie umiemy! I też nie chcemy! Dlatego wiecznie borykamy się z długami. Zabieramy chore koty, płaczemy i leczymy. Tylko przy Waszym wsparciu możemy je ratować. Tylko przy Waszej pomocy możemy ratować Gulkę. Błagamy o wsparcie, o ratunek dla kochanej kici.

-----

Poomoc.pl i KociKlik.pl

postanowiły wesprzeć zbiórkę organizowaną przez

"Pomorski Koci Dom Tymczasowy"

skarbonką na kwotę 500zł

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Mietek

Teraz będzie dobrze i bez bólu
20 zł

Anonimowy Pomagacz

Ratujcie prosze ta kotenke
30 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
106%
533,25 zł Wsparły 24 osoby CEL: 500 ZŁ