Szykujemy się do zimy! Zostań kocim Mikołajem

Wsparło 7 osób
142 zł (14,2%)
Brakuje jeszcze 858 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 1 Grudnia 2019

Zakończenie: 31 Grudnia 2019

Zostań Kocim Mikołajem! Okres jesienno-zimowy jest szczególnie trudny dla wolno żyjących kotów. Każdego miesiąca do siedziby ŁTOnZ zgłasza się ponad 150 społecznych karmicielek i karmicieli kotów bytujących pod blokami, kamienicami, na osiedlach w celu otrzymania karmy. Szczególnie w czasie zimy potrzeba o wiele więcej karmy niż jesteśmy w stanie zakupić i zorganizować o własnych siłach.

Bardzo prosimy Państwo o wsparcie na ten cel! Potrzebujemy karmy suchej oraz karmy w puszkach. Ważny jest każdy worek! Karma zostanie przekazana dla społecznych opiekunów kotów wolno żyjących, którzy każdego dnia dokarmiają koty oraz do kocich podopiecznych Łódzkiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Będziemy wdzięczni za każdy podarowany grosik!

Pamiętajmy! Już wkrótce okres jesienno - zimowy i więcej bezdomnych, porzuconych, zmarzniętych zwierząt!

Mimo apeli każdego roku setki czworonogów jest wyrzucanych na ulicę w okresie zimy. To też czas, kiedy wolnożyjącym kotom trudno znaleźć pokarm, więc to po stronie człowieka leży ich dokarmianie. Pomagajmy razem przetrwać zwierzakom chłód i mrozy! Otwórzmy serca! Dajmy im nadzieję! Dziękujemy.

 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
175 zakończonych zbiórek
Wsparło 7 osób
142 zł (14,2%)
Brakuje jeszcze 858 zł
Wesprzyj