Bran - kolejna ofiara wypadku. Bardzo prosimy o pomoc!

Wsparło 13 osób
300 zł (20%)
Brakuje jeszcze 1 200 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 6 Lipca 2020

Zakończenie: 5 Listopada 2020

Kiciuś Bran, roczny, łagodny i ufny kocurek, był niestety bezdomny i jak wiele bezdomnych kotów pewnego dnia spotkało go nieszczęście – najprawdopodobniej potrącił go samochód. Został znaleziony z zakrwawionym pyszczkiem i wystającą z niego kością.

No i tak trafił do nas…

U weterynarza okazało się, że kiciuś ma złamanie spojenia żuchwy z przemieszczeniem oraz oderwanie wargi prawej dolnej z obnażeniem kości żuchwy na odcinku 3 cm. Trudno sobie wyobrazić ból kocurka, a jednak nawet w takim stanie łasił się i mruczał…

Bran przeszedł już zabieg zdrutowania spojenia żuchwy oraz przyszycia wargi do dziąsła. Stracił też 3 dolne siekacze. Za miesiąc czeka go wyjęcie druta z żuchwy, no i będzie „nówka sztuka”. Ewentualnie będzie miał nieco krzywo ustawione dolne kły, no i tyle.

Oprócz tego kiciuś jest ogólnie zdrowy, ale wymizerowany, potrzebuje dobrej, kalorycznej karmy. I kastracji oczywiście. Wszystko to oczywiście koszty, a jak zwykle latem zostały nam resztki pieniędzy na koncie. Prosimy  więc o wsparcie finansowe leczenia kiciusia. Bardzo dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
28 aktualnych zbiórek
71 zakończonych zbiórek
Wsparło 13 osób
300 zł (20%)
Brakuje jeszcze 1 200 zł
Wesprzyj