Bruno nie ma nikogo oprócz nas. Potrzebuje pomocy!

Zbiórka zakończona
Wsparło 25 osób
830 zł (59,28%)

Rozpoczęcie: 23 Stycznia 2020

Zakończenie: 1 Września 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kiciuś Bruno jeszcze niedawno był kotkiem ulicznym. Radził sobie jakoś, chociaż łatwo nie było, często głodno i chłodno i ktoś przepędził nie raz, ale jakoś było... Teraz Brunek się rozchorował, jego stan jest poważny. 

Przyplątało się zapalenie trzustki i krwawienie z przewodu pokarmowego. Ucierpiała też niestety wątroba (nie chciał jeść i widać, że doszło do niewielkiego stłuszczenia). 

To jeszcze młody kotek, ma może 4-5 lat, i jeśli zapewni mu się odpowiednie leczenie, będzie żył jeszcze długie lata… Tylko że Brunek nie ma swojego człowieka, który zapłaciłby za to leczenie. Nie pozwólmy mu umrzeć…

Obecnie w gabinecie weterynaryjnym Brunek jest dwa razy dziennie (kroplówki, morfina, antybiotyk, ornipural, nospa, cyklonamina, minimalne dawki sterydu).

Co drugi dzień ma robione badania krwi. Do tego usg i rtg, specjalistyczna karma, witaminy. Koszty rosną w zastraszającym tempie.

Kiciuś tyle już przeszedł i zasługuje na jeszcze jedną szansę. To wspaniały, mądry, kochany i dobry kocurek, który bardzo kocha ludzi. Zupełnie bezproblemowy. Bardzo prosimy o pomoc dla niego!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
27 aktualnych zbiórek
75 zakończonych zbiórek
Wsparło 25 osób
830 zł (59,28%)