Bruno nie ma nikogo oprócz nas. Potrzebuje pomocy!

Wsparło 16 osób
587 zł (41,92%)
Brakuje jeszcze 813 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 23 Stycznia 2020

Zakończenie: 1 Września 2020

Kiciuś Bruno jeszcze niedawno był kotkiem ulicznym. Radził sobie jakoś, chociaż łatwo nie było, często głodno i chłodno i ktoś przepędził nie raz, ale jakoś było... Teraz Brunek się rozchorował, jego stan jest poważny. 

Przyplątało się zapalenie trzustki i krwawienie z przewodu pokarmowego. Ucierpiała też niestety wątroba (nie chciał jeść i widać, że doszło do niewielkiego stłuszczenia). 

To jeszcze młody kotek, ma może 4-5 lat, i jeśli zapewni mu się odpowiednie leczenie, będzie żył jeszcze długie lata… Tylko że Brunek nie ma swojego człowieka, który zapłaciłby za to leczenie. Nie pozwólmy mu umrzeć…

Obecnie w gabinecie weterynaryjnym Brunek jest dwa razy dziennie (kroplówki, morfina, antybiotyk, ornipural, nospa, cyklonamina, minimalne dawki sterydu).

Co drugi dzień ma robione badania krwi. Do tego usg i rtg, specjalistyczna karma, witaminy. Koszty rosną w zastraszającym tempie.

Kiciuś tyle już przeszedł i zasługuje na jeszcze jedną szansę. To wspaniały, mądry, kochany i dobry kocurek, który bardzo kocha ludzi. Zupełnie bezproblemowy. Bardzo prosimy o pomoc dla niego!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
20 aktualnych zbiórek
56 zakończonych zbiórek
Wsparło 16 osób
587 zł (41,92%)
Brakuje jeszcze 813 zł
Wesprzyj