Bezmiar cierpienia Kocurka… to cud, że żyje i walczy.

Zbiórka zakończona
Wsparło 138 osób
1 808 zł (90,4%)

Rozpoczęcie: 21 Grudnia 2015

Zakończenie: 17 Lutego 2016

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Są chwile, kiedy brakuje słów. Bezmiar cierpienia zwierząt, które trafiają pod opiekę fundacji, wzbudza frustrację i poczucie bezsilności. Koniecznosść udzielania pomocy, reagowania, odławiania kolejnych zwierząt - nigdy się nie kończy!


Na szczęściew w Polsce coraz więcej osób dostrzega zwierzęta w potrzebie. Dzięki reakcji osoby, która dostrzegła na jednej z ulic Gdańska biednego kocurka, na pomoc kolejnemu kotu ruszyła wolontariuszka Fundacji Viva z grupy Pomorski Koci Dom Tymczasowy. Dziewczynie na miejscu, kiedy zobaczyła kociaka, odjęło mowę. Odszarpana noga, z rany wystające części kości, ogon w podobnym stanie.
 

Zgroza! Ten kot nie przeżyłby bez natychmiastowej pomocy. Od razu został zabrany do lecznicy, gdzie niezwłocznie poddano go operacji. Konieczne było amputowanie łapki i części ogona. Kiedy dochodził do siebie w lecznicy, można było obejrzeć go dokładniej. Na domiar złego okazało się, że konieczne jest usunięcie części zębów. Kocurek bardzo cierpiał. Potrzebował natychmiastowej pomocy i na szczęście ją otrzymał. Po rekonwalescencji w lecznicy trafi do jednego z domów tymczasowych Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego, gdzie pod troskliwą opieką wolontariuszki będzie dochodził do siebie.
 

Potrzebne jest wsparcie na opłacenie operacji amputacji łapki i części ogona, ekstrakcję zębów, odpchlenie, odrobaczenie, odświerzbienie, kastrację, szczepienie i dobrą karmę, która pomoże mu się zregenerować. Pomorski Koci Dom Tymczasowy otrzymuje ostatnio wiele zgłoszeń, na które reaguje, przez co tonie w długach. Nie ma z czego opłacić ratowanie tego kocurka. Jednak czy można było zostawić go bez pomocy? Mimo długów, żadna z wolontariuszek nie umiała udawać, że o nim nie wie. Odwrócić wzroku. Teraz proszą o pomoc w walce o tego biedaka!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
681 zakończonych zbiórek
Wsparło 138 osób
1 808 zł (90,4%)