Daj złociaka na zwJEŻaka!

Katarzyna Burak
organizator skarbonki

Niewielkie, obrośnięte kolcami, urocze... i wciąż pakujące się w kłopoty. To właśnie jeże, które pokochaliśmy wiele lat temu i którymi zajmujemy się nieprzerwanie każdego dnia.

Trafiają do nas zwierzaki chore, po wypadkach, chude i osierocone. Od kilkudniowych osesków po dorosłe, dorodne bochenki, którym przytrafiło się nieszczęście. Leczymy je, odkarmiamy i przystosowujemy do życia na wolności.

Anonimowy Pomagacz

Działamy przez cały rok, bo nie wszystkie fundacyjne jeże są na tyle zdrowe, żeby hibernować zimą, a i "z wolności" może trafić do nas chory osobnik, którego ktoś znalazł w tym okresie. Poza tym od czasu do czasu ratujemy też małe, urocze wiewiórki, które wypadły z gniazda lub miały bliskie spotkanie z psem czy kotem...

Anonimowy Pomagacz

Wspierając nas, wspierasz dzikie zwierzaki, na widok których za każdym razem się zapewne uśmiechasz, a które regularnie potrzebują pomocy. Zajmowanie się nimi wbrew pozorom nie jest łatwe i pochłania całkiem sporo czasu i środków...

Pokaż, że nie jest Ci obojętny ich los i dorzuć chociaż złotówkę do skarbonki, dzięki której możemy zyskać o wiele więcej!

Wsparli

5 zł

Anna R.

20 zł

Paweł S.

35 zł

Anonimowy Pomagacz

40 zł

Anonimowy Pomagacz

X zł

Xemiaa

100 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
660 zł
Wsparło 36 osób