Budujemy cmentarz dla zwierząt! Pomóz im spoczywać w miłości i szacunku! przekaż fundusze na budowę cmentarza

Zbiórka zakończona
Wsparły 3 osoby
42 zł (0,01%)

Rozpoczęcie: 2 Kwietnia 2020

Zakończenie: 1 Czerwca 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Nasza Fundacja "DOBRA PRZYSTAŃ DLA ZWIERZĄT" powstała we Wrocławiu z inicjatywy Małgorzaty Gabriel. Idea utworzenia Fundacji wywodzi się z troski o godny pochówek zwierząt udomowionych oraz ochronę środowiska naturalnego.
 
W otaczającym nas świecie brak jest miejsca pochówku dla zwierząt. Wiele czynników sprawia, iż zakopujemy ich zwłoki w ziemi, co powoduje bardzo silne utoksycznienie gleby i zagraża naszemu zdrowiu, stąd myśl o kolumbarium. Wrocław i okolice to środowisko szczególnie podmokłe, a woda zabiera ze sobą wszystko, co trafia do gleby.

Chwila, w której nasza pociecha - pies, kot, papuga... - wszystkie zwierzątka, z którymi żyjemy razem w domu,  odchodzi z tego świata, powoduje wyrzuty sumienia z powodu braku miejsca pochówku. Ze względu na brak organizacji niosących pomoc w takiej sytuacji, Fundacja rozpoczęła swoje działania głównie w tym aspekcie, aby dać Wam możliwość zadbania o istotę, którą kochacie.

Fundacja DPDZ zauważyła, iż u większości z nas śmierć psa, kota lub innego naszego pupila jest traktowana jak śmierć kogoś najbliższego. Gdy zwierzę umiera, czujemy przecież taki sam ból jak po stracie przyjaciela - członka rodziny. Panuje ta sama pustka jak gdyby w pobliżu zabrakło kogoś najbliższego. Dlatego gdy odchodzi bliski nam człowiek z pełną czcią możemy go spokojnie pożegnać a później pielęgnować pamięć o nim. Gdy umiera zwierzę, zazwyczaj je zutylizujemy. Czyli wyrzucamy do śmieci z innymi odpadamy albo zakopujemy bezprawnie w ziemi. Fundacja DPDZ we Wrocławiu chce wprowadzić zmianę w zachowaniu ludzi. Zainicjowała utworzenie kolumbarium we Wrocławiu - miejsce pochówku dla naszych zwierząt. Dzięki temu będziesz mógł celebrować miłość do siebie i do swojego przyjaciela. Będziesz mógł odwiedzać go kiedy tylko zechcesz - w kolumbarium.

Rozpoczynamy budowy cmentarzy dla zwierząt - kolumbariów dla naszych zmarłych przyjaciół  w każdym mieście w Polsce  musimy zakupić ziemię postawić pomieszczenia zakupić piec krematoryjny. Dlatego prosimy, pomóż nam zrealizować nasz plan, aby zatroszczyć się o swoich wielkich przyjaciół po śmierci. Wejdź na naszą stronę KLIK. W otaczającym nas świecie brak jest miejsca pochówku dla zwierząt. Wiele czynników sprawia, iż zakopujemy ich zwłoki w ziemi co powoduje bardzo silne utoksycznienie gleby i zagraża naszemu zdrowiu, stąd myśl o kolumbarium. Wrocław i okolice to środowisko szczególnie  podmokłe, a woda zabiera ze sobą wszystko, co trafia do gleby.

Chwila, w której nasza pociecha - pies, kot, papuga, ... - wszystkie zwierzątka, z którymi żyjemy razem w domu,  odchodzi z tego świata, powoduje wyrzut sumienia z powodu braku miejsca pochówku. Ze względu na brak organizacji niosących pomoc w takiej sytuacji, Fundacja rozpoczęła swoje działania głównie w tym aspekcie, aby dać Wam możliwość zadbania o osobę, którą kochacie.

U większości z nas śmierć psa, kota lub innego naszego pupila jest traktowana jak śmierć kogoś najbliższego. Gdy zwierzę umiera, czujemy przecież taki sam ból jak po stracie przyjaciela - członka rodziny. Panuje ta sama pustka jak gdyby w pobliżu zabrakło kogoś najbliższego. Dlatego gdy odchodzi bliski nam człowiek z pełną czcią możemy go spokojnie pożegnać a później pielęgnować pamięć o nim. Gdy umiera zwierzę, zazwyczaj je zutylizujemy. Czyli wyrzucamy do śmieci z innymi odpadamy albo zakopujemy bezprawnie w ziemi.

Chcemy wprowadzić zmianę w zachowaniu ludzi. Zainicjowała utworzenie kolumbarium we Wrocławiu - miejsce pochówku dla naszych zwierząt. Dzięki temu będziesz mógł celebrować miłość do siebie i do swojego przyjaciela. Będziesz mógł odwiedzać go kiedy tylko zechcesz - w kolumbarium.

Nasza inicjatywa składa się z kilku etapów:
1. zakup nieruchomości
2. remont i przystosowanie tej nieruchomości
3. przygotowanie do otwarcia kolumbarium 
4. otwarcie kolumbarium we Wrocławiu i jego nadzorowanie.

Dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
2 zakończone zbiórki
Wsparły 3 osoby
42 zł (0,01%)