Drugie Życie Bulla - My jesteśmy ich Głosem !!!

Magdalena Kopik
organizator skarbonki

Kochani, bierzemy udział w konkursie organizowanym przez RatujemyZwierzaki.pl, w którym do wygrania jest nawet 100 000 zł na pomoc bezdomnym zwierzakom!

O wygranej będzie decydować liczba unikalnych Darczyńców, którzy wpłacą na skarbonkę organizacji.

Zatem prosimy Was o drobną darowiznę na naszą skarbonkę - tym razem tym bardziej LICZY SIĘ każda złotówka 

Liczy się ilość wpłat a nie złotówek, czyli nie na raz wplata 10 zł, tylko 10 wpłat po 1 zł

Anonimowa Pomagaczka

Nasi podopieczni to zwierzęta skrzywdzone przez człowieka i wspólnymi siłami możemy im pomóc. Leczymy nie tylko ich okaleczone ciała, ale i poharatane umysły, złamane serca. Zbiórka pozwoli utrzymać naszych podopiecznych oraz zapewnić odpowiednie leczenie.

Pomagamy zwierzętom, które często przeszły piekło:

CIASTEK  - Przyjechał do nas z  schroniska, nie radził sobie w schronie, okaleczał się, stracił ogon, do tego potwornie schudł.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

FELEK - Przyjechał do nas z Toruńskiego schroniska. Felek nie radził sobie w schronie, okaleczał się, stracił ogon, do tego potwornie schudł.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

HADES - Przyjechał do nas z schroniska. Felek nie radził sobie w schronie, okaleczał się, stracił ogon, do tego potwornie schudł.

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Nasi podopieczni to psy, na których wielu postawiłoby krzyżyk. Owiane złą sławą, nazywane często rasą agresywną. W rzeczywistości to niezwykle wrażliwe psy, których emocje i funkcjonowanie z człowiekiem zależy od przewodnika. Gdy taki pies trafi do nieodpowiedniej osoby to właśnie nasze, nierzadko pokaleczone, ręce naprawiają wyrządzone szkody fizyczne i psychiczne. To często walka długa i czasochłonna, ale my wiemy, że warto. Wielu naszych podopiecznych dziś żyje już w swoich domach i zapomniało, jak okrutny spotkał ich los.

ROKO - 16 letni senior przyprowadzony do kliniki na eutanazję bo nie wpisał się w SPADEK po zmarłym opiekunie 

Anonimowa Pomagaczka

Gdy tylko pojawia się jakiś bull w potrzebie, wielu odruchowo wykręca numer do nas. Jesteśmy maleńką fundacją, ale dobrze znana w całej Polsce. Wyciągamy rękę do psów, które przeszły przez piekło, zaznały niewyobrażalnego cierpienia. Otaczamy je miłością, uwagą, dajemy bezpieczną przestrzeń. Od lat edukujemy też w zakresie opieki nad psami w typie tej rasy, z naciskiem na to, że nasze psy wymagają szczególnej opieki ze względu na krzywdy, jakich doznały. 

TIMON - czekała go eutanazja lub życie w wiecznym bólu 

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Wiemy, że robimy wiele dobrego, ale nie możemy już dokładać z własnej kieszeni. Koszty rehabilitacji, diagnostyki, leczenia, operacji, pracy behawioralnej i hoteli są olbrzymie! Fundacyjne konto pustoszeje w zatrważającym tempie. Bez pieniędzy nie uratujemy kolejnych psów w potrzebie. To dlatego prosimy o wsparcie. Mamy pod opieką psy, których opieka jest kosztowna. A za chwilę pojawi się pewnie kolejny...

ROSA , DIEGO, DRAX , ZAZU, PAKO - to nasi podopieczni którzy czekają na domy pod naszymi skrzydłami, każdy z tych psów ma swoją Historię które przeżyły piekło ....

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Nie zostawiajcie nas proszę w potrzebie. Nie odwracajcie oczu od skrzywdzonych psów.

My już nie prosimy, w imieniu naszych podopiecznych o wsparcie.

Za każdą złotówkę, będziemy dozgonnie wdzięczni !!!

Wsparli

10 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

A

15 zł

D

1 zł

Anonimowy Pomagacz

Od Mili
1 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
374 zł
Wsparły 93 osoby