Startujemy w konkursie! Stawka jest większa n...

Fundacja Ktoś
organizator skarbonki

Kochani Przyjaciele Ktosiowa!

Zapraszamy do udziału w naszej akcji „Złotówka dla koniuszka”. Już tłumaczymy o co chodzi…

Startujemy w konkursie "Łap dotację na organizację" aby zdobyć środki na nasze najpilniejsze potrzeby. Dla nas wygrana oznacza przetrwanie, ratunek w obecnej bardzo trudnej sytuacji. Możemy śmiało stwierdzić, że stawka jest większa niż życie! Rozpaczliwie potrzebujemy środków finansowych aby uratować azyl, spłacić wszystkie zobowiązania za dostawy siana, za leczenie, żeby wybudować wiatę tak potrzebną dla naszego stada na zimę, lista potrzeb jest niemal nieskończona a wciąż pojawiają się nowe.

Uzyskanie dotacji pozwoliłoby nam przetrwać zimę, której tak bardzo się boimy, zagwarantowałaby stałe dostawy siana i słomy, opiekę dla naszych zwierząt, kontynuację leczenia (większość naszych zwierząt jest chora) i przynajmniej na jakiś czas dałoby nam poczucie bezpieczeństwa..

Anonimowa Pomagaczka

Dzięki takiej dotacji nasz azyl ma szanse przetrwać, a przecież Ktosiowo to dom, dom uratowanych zwierząt. Dlatego bardzo prosimy Was o pomoc.

Naprawdę nie trzeba wiele! W przypadku tego konkursu liczy się ilość darczyńców a nie kwota jaką przekazali. To oznacza, że wystarczy wpłacić symboliczną złotówkę!

Ważne jednak aby jak najwięcej osób to zrobiło (powtórne wpłaty od tych samych darczyńców nie są wliczane)!

Spośród startujących w konkursie wygra 12 organizacji, które zgromadzą największą ilość osób wpłacających, a do zdobycia jest nawet 100 000,000 PLN !!! (trzy pierwsze miejsca).

Bardzo chcemy wygrać! Chcemy wygrać dla naszych zwierząt! Ogłaszamy pełną mobilizację.

Prosimy o udostępnianie gdzie tylko jest to możliwe. Prosimy Was o symboliczne złotówki. Razem możemy to zrobić

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1 350 zł
Wsparło 115 osób