Podwójny kontener to nie tylko nasze marzenie, marzą o nim także nasze czworonogi!

Wsparło 107 osób
5 199 zł (10,39%)
Brakuje jeszcze 44 801 zł

Rozpoczęcie: 11 Sierpnia 2022

Zakończenie: 31 Lipca 2023

Godzina: 22:00

Trafiła nam się super okazja zakupu podwójnego kontenera biurowego w cenie pojedynczego. Ten cudowny kontener wyposażony jest w szafki oraz w klimatyzację, która w lecie będzie chłodzić, a w zimie ogrzewać wnętrze zapewniając tym samym komfort dla zwierząt będących pod naszą opieką. Bez Waszej pomocy nie damy rady!

KIM JESTEŚMY?
Stowarzyszenie „Przytul Sierściucha” powstało pod koniec 2019 roku. Naszym celem jest pomoc i zwalczanie bezdomności zwierząt. W przeciągu dwóch lat udało nam się stworzyć „Sierściuchową Przystań”, czyli miejsce, w którym przetrzymujemy psy.  Stworzyliśmy także „Koci Kąt”, czyli kociarnię, miejsce dla kotów w trakcie leczenia i przygotowywania do adopcji.

PO CO NAM KONTENER?
Przygotowujemy psy do adopcji i w odpowiednim wieku je kastrujemy. Psiaki po zabiegach kastracji, czy sterylizacji staramy się umieszczać w domach tymczasowych. Ale... o domy tymczasowe wcale nie jest tak łatwo, często opóźniamy zabieg, bo nie mamy gdzie umieścić psiaka, aby był w spokojnym środowisku po operacji i w cieple. To właśnie jedno z wielu zadań, jakie ma spełniać kontener.

Chcielibyśmy, aby kontener pełnił także rolę specjalnego, ogrzewanego w zimie i chłodzonego latem pomieszczenia dla psich seniorów oraz dla psich rodzin, czyli matek ze szczeniakami – chcielibyśmy aby suczki z miotami miały spokojne, bezpieczne pomieszczenie, w którym będą czuły się komfortowo – właśnie takie pomieszczenie zapewni nam wymarzony przez nas kontener!

Kontener będzie także miejscem do przechowywania karmy, koców, ręczników, legowisk, leków oraz lodówki.

W kontenerze będzie jedno duże pomieszczenieo powierzchni 30m2 z czterema okanami. Pomieszczenie podzielone zostanie na trzy strefy. Zagroda dla szczeniaków, dla staruszków - materace na niewysokich nóżkach oraz część socjalna - kuchnia z lodówką, szafki do przechowywania karmy dla psiaków. Szafki do przechowywania odzieży dla wolontariuszy – kaloszy, peleryn, kurtek przeciw deszczowych. 

TAKA OKAZJA JUŻ SIĘ NIE POWTÓRZY!

Podwójny kontener w cenie pojedynczego, w pełni wyposażony, z ogrzewaniem i klimatyzacją. Bardzo chcielibyśmy go mieć! Ale wiemy, że bez Waszej pomocy, Waszego wsparcia i Waszego wielkiego serca nie zdobędziemy go.

Prosimy o nawet symboliczne wpłaty oraz o udostępnianie powyższej zbiórki w Waszych mediach społecznościowych. Z góry bardzo dziękujemy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
2 zakończone zbiórki
Wsparło 107 osób
5 199 zł (10,39%)
Brakuje jeszcze 44 801 zł