Biegunka wyżarła mu skórę

Wsparło 451 osób
4 350,57 zł (135,96%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 12 Września 2018

Zakończenie: 18 Października 2018

Wtorek. Od rana do jednej z nas na prywatny numer dobijają się telefony, dzwoni też lecznica, piszą panie z Powiatowego Urzędu Pracy, żebyśmy go wzięły. Piszemy, że jesteśmy zakocone po sufit, że możemy pomóc ogłosić, czy mogą o kociaku powiedziec coś więcej, ale odpowiada nam cisza. My mamy aktualnie pod opieką około 80 kotów i postanawiamy, że niestety trzeba się wreszcie nauczyć mówić dość, bo ucierpią na tym zwierzaki, które już mamy pod opieką.

Następnego dnia dzieją się dwie rzeczy - dowiadujemy się, że kociaka znalazła znajoma nam osoba i zawiozła go do lecznicy, a następnie czytamy wiadomość od pani z PUP, że nakarmiły kociaczka i wsadziły go do kartona pod schodami, ale pewnie sobie poszedł, no nic więcej nie mogły zrobić...

Miejsce pełne ludzi, ale jedyne, co mieli dla 5-tygodniowego kociaka z odchodzącą z nóżek, ogonka i okolic odbytu skórą, to dać mu jeść i wsadzić do kartonu. Nikt nie mógł zabrać go, chociażby do weterynarza czy łazienki.

Kociak ma maksimum 5 tygodni, jest odwodniony, koszmarnie wychudzony i leje się z niego biegunka, rzadka jak woda. Test na panleukopenię na szczęście wyszedł ujemny, ale będzie jeszcze powtarzany.

Kociak ma zdartą skórę z dolnej części ogonka, nóżek, okolic odbytu - to efekt nieustającej biegunki, która po prostu mu te okolice wyżarła. Strach pomyśleć ile ten kociak tak cierpiał i co stałoby się z nim dalej i że w takim stanie ktoś go tylko nakarmił i wsadził do kartonu z poczuciem, że przecież "zrobił co się dało".

Mały Koperek bardzo prosi o wsparcie - czeka go długa hospitalizacja, ustabilizowanie biegunki, badania kału, kroplówki, w przyszłości też testy fiv/felv, szczepienia... Pokażmy mu, że na ludziach można jednak polegać.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
37 aktualnych zbiórek
33 zakończone zbiórki
Wsparło 451 osób
4 350,57 zł (135,96%)
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość