Kora, psy, koty ponownie proszą Państwa o pomoc. Bita za to, że chce jeść! Głodzona, 2 lata bez wyjścia z kojca... Czy jeden pies pomoże wielu kotom?

Wsparły 962 osoby
30 000 zł (100%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 29 Lutego 2020

Zakończenie: 7 Sierpnia 2020

Godzina: 02:00

Bardzo, ale to bardzo dziękuję za udział w zbiórce dla Kory. Kora już pod opieką behawiorysty. Na stronie można obejrzeć filmik z Korą
Zbiórka miała niesamowitą ilość udostępnień - 26806 w chwili zamknięcia. Państwa zaangażowanie było niesamowite. Mało, która zbiórka w tak krótkim czasie osiąga taki zasięg. Mam nadzieję, że po zamknięciu zbiórki nie zapomną Państwo o Korze i będą śledzić jej losy na stronie Cerber.
Jeśli ktoś z Państwa chciałby wspierać Korę w przyszłości zachęcam do wpłat bezpośrednio na konto podane na stronie. Pośrednio można wspierać Korę poprzez wsparcie naszych pozostałych podopiecznych po przejściach na dowolnej zbiórce na portalu. 

Jeszcze raz bardzo dziękuję za tak wielki odzew i za tak dużą pomoc dla Kory. 

Jacek

Edycja

Dzisiaj 19 czerwca 2020 roku zamykam zbiórkę po raz drugi. Dziękuję za wsparcie dla Kory i kotów. Wszystkie środki zostały rozdysponowane na leczenie, diagnostykę, pomoc dla wielu zwierząt bo tak trzeba było. Trzeba było pomóc.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
866 zakończonych zbiórek
Wsparły 962 osoby
30 000 zł (100%)
Adopcje