Padaczkowa Koralinka prosi o pomoc!

Wsparło 91 osób
2 001,80 zł (133,45%)
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 10 Września 2019

Zakończenie: 1 Października 2019

Kochani Paczacze, trwa nasza walka o zdrowie niewidomej kruszynki, Koralinki.

Malutka cierpi na padaczkę i od momentu, w którym pojawiła się w naszym domu tymczasowym, jest diagnozowana przez specjalistę neurologa, a właściwie dwoje specjalistów. Oczywiście stale przyjmuje leki. Mimo to, tydzień temu nastąpiło gwałtowne pogorszenie stanu Koralinki, konieczne było wprowadzenie jej w śpiączkę farmakologiczną... Kolejne dni przynosiły poprawę, ale nadal nie jest tak, jak przed tym nagłym załamaniem.

Martwimy się bardzo... Mamy już wyniki wszystkich zaleconych szczegółowych badań i niestety niewiele więcej wiemy niż na początku diagnostycznej drogi. Pozostaje rezonans magnetyczny, podczas którego zostanie również pobrany płyn rdzeniowo - mózgowy. Mamy nadzieję, że to badanie przyniesie jakieś dobre wieści, ale bardzo się boimy o tę delikatną kocią panieneczkę. Po wczorajszej wizycie u neurologa, która na pewno troszkę ją zdenerwowała, nastąpił już trzeci atak. Na filmiku fragment tego dzisiejszego, na szczęście bardzo delikatnego, niewymagającego nawet przerwania przez podanie relanium do pupki.


Pozwolimy sobie zorganizować zbiórkę na ten cel, ponieważ koszt samego rezonansu wynosi 1100 zł, a z dodatkowymi badaniami, które lekarz przeprowadzi podczas tej samej narkozy, wyniesie aż 1500 zł.

Jesteście przy ślepaczkach zawsze, wspieracie nas na przeróżne sposoby, więc wiemy, że na pewno możemy i musimy zrobić wszystko, by pomóc Koralince i przywrócić jej komfort życia, pomimo epilepsji i wszystkich innych przeszkód. Wszystko będzie dobrze, MUSI być dobrze! Z padaczką można żyć, pod warunkiem, że uda się ją ustabilizować. I wiemy, że się uda! Że neurolodzy zatrzymają postępujące pogorszenie!

Prosimy o ciepłe myśli, o kciuki i moc, dzięki którym nie raz już wyczarowywaliście chorym ślepaczkom cuda. Koralinka jest takim kocim aniołkiem, ale takim ziemskim, który nigdzie się nie wybiera!

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 91 osób
2 001,80 zł (133,45%)
Wesprzyj