Kotek potrzebował naszej pomocy. Teraz zbieramy na uregulowanie długu!

Zbiórka zakończona
Wsparły 4 osoby
110 zł (12,22%)

Rozpoczęcie: 28 Lipca 2019

Zakończenie: 15 Sierpnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kocham zwierzęta i chciałabym dzielić się tylko miłymi wiadomościami o ich spokojnym życiu, pokazując jak wylegują się na ciepłym słońcu. Ale każdy dzień niesie za sobą nowy rozdział... Lato w pełni, choć nie do końca jest takie, jakie oczekiwaliśmy. Wszystkich nas zaskakuje.

Teraz jest najlepszy moment na leczenie kotów w potrzebie oraz ich kastracje, ponieważ po powrocie z lecznic nie zaskoczy ich niska temperatura. Pomimo narastających kosztów z dnia na dzień, i tym razem postanowiliśmy pomóc. Kotek (tak ma na imię) jest młodym kocurkiem. Ale ostatnio jego wygląd nie przypomina kota sprzed roku. W przeciągu dwóch miesięcy bardzo schudł i jego futro wyraźnie uległo pogorszeniu. Piękne i długie futro nagle wyliniało, zrobiło się matowe, wybarwiło się na rdzawy kolor oraz miejscami odpada w płatach... Dodatkowym problemem jest przewlekła, nawracająca infekcja dróg oddechowych.

Kotek trafił do kliniki weterynaryjnej w celu wykonania badań krwi, wyleczenia infekcji górnych dróg oddechowych i kastracji, jeśli wyniki na to pozwolą. Przydałyby się preparaty wzmacniające jego odporność, które pomagają przy takich nawracających infekcjach.

Prosimy o pomoc w opłaceniu kosztów leczenia i zakupie preparatów wzmacniających. W imieniu Kotka jak zawsze prosimy o wsparcie ♥

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
288 zakończonych zbiórek
Wsparły 4 osoby
110 zł (12,22%)