Nowy KOTełkowóz koniecznie potrzebny do dział...

Stowarzyszenie KOTełkowa Drużyna zajmuje się pomocą i opieką, głównie kotom, ale zdażają sie i inne zwierzaki, z Bielska-Białej i okolic bliskich ale również dalszych, nawet kilkadziesiąt kilometrów od Bielska. Głównym pojazdem w organizacji jest prywatny samochód naszej prezes Iwi, zwany KOTełkowozem. 

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

To tym autem są zawożone koty do lecznic, to ten samochód jeździ dokarmiać koty do Szczyrku  (w tym na Biały Krzyż, co w zimie jest szczególnie ekstremalne )tym autem dojeżdża do naszej siedziby, gdzie są koty czekające na nowy dom, przewozi karmę, żwirek, klatki-lapki, domki dla kotów, drapaki i wszystko co dostaniemy od darczyńców, gażety i fanty na bazarki i kiermasze, to ten pojazd jeździ na łapanie kotów na sterylizacje, wizyty przedadopcyjne i adopcje i do schroniska.

Anonimowy Pomagacz

Obecny egzemplarz jest już trzecim wcieleniem (dwa poprzednie po przejechaniu tysiecy kilometrów, w służbie kotom, odmówiły dalszej jazdy). Niestety, KOTełkowóz już przy kupnie, nie był pierwszej młodości, a i licznik swoje już miał naliczone.

Anonimowy Pomagacz

Teraz, po kilku latach i kolejnych tysiacach kilometrów (tylko w tym roku około 26 tys.), jest już mocno leciwy i wyeksploatowany,  więc coraz częściej zdażają mu się awarie, niestety coraz poważniejsze. Niedomaga mechanicznie, blacharsko, elektrycznie. Co coś uda się naprawić to coś innego się sypie. Nieuchronnie zbliża się czas, kiedy pomimo reanimacji może już nie ruszyć.
Dlatego bardzo potrzebujemy nowego samochodu do naszej działalności. Zbliża się zima, a kotów pod opieką mnóstwo. Wszędzie trzeba dojechać, coś przewieźć
Mamy teraz szansę na nowy KOTełkowóz, taki, przy którym Iwi nie będzie drżeć ze strachu czy się on nie rozsypie w połowie trasy i jakieś koty zostaną bez pomocy.

Anonimowy Pomagacz


Dzięki portalowi Ratujmy Zwierzaki możemy wziąć udział w konkursie w którym nagrodą może być właśnie nowy samochód. Potrzebujemy jednak do tego Waszej pomocy. Na założoną na naszą organizację skarbonkę, potrzebne są wpłaty. Nawet najmniejsze, ale liczy się ilość osób które wpłacą datek.
Konkurs trwa do 16 grudnia, a pięć organizacji z największą ilością darczyńców (liczy się osoba, nawet jeśli dokona kilku wpłat, będzie liczona jako jedna) otrzyma samochód. Pieniądze wpłacone do skarbonki trafią do naszego Stowarzyszenia na dalszą działalność statutową.
Dlatego też bardzo prosimy o wpłaty, udostępnianie, namawianie znajomych do wpłat. Jest w Was wielka siła, co nieraz udowadnialiście, dlatego bardzo liczymy że dzięki Wam teraz też się uda.

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

X zł

Iwona 😺 resibo 1

iwonaa.sbb
X zł

Karo

100 zł

Anonimowy Pomagacz

2 zł

Resibo 2 joannajot35

1 zł

Resibo 2 joannajot35

2 zł

Resibo 2 joannajot35

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
20 446 zł
Wsparło 1 609 osób