Kotka Blanka leżała i już się nie ruszała... ! Prosimy o pomoc dla niej!

Zbiórka zakończona
Wsparło 128 osób
3 100 zł (103,33%)
Adopcje

Rozpoczęcie: 6 Listopada 2022

Zakończenie: 18 Stycznia 2023

Godzina: 20:03

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce kotki Blanki! Oto kolejna podopieczna fundacji, którą udało się wyleczyć i która dzięki leczeniu może wreszcie żyć bez bólu… 

Trafiła do nas zgłoszona przez ludzi, którzy po nią pojechali, a teraz są jej domem tymczasowym. Prosimy przeczytajcie…

"Blanka. Koteczka, która została ogłoszona na zwierzolubnej grupie społecznościowej słowami "leży i się nie rusza na posesji", a właściciele posesji nie wiedzieli, co z tym fantem zrobić.

Pojechaliśmy i tam zobaczyliśmy obraz nędzy i rozpaczy. Siedziała skulona w krzakach. Gdy podeszłam, nawet nie próbowała uciekać. Tak samo gdy wyciągnęłam ręce, by ją podnieść. Nie tylko nie uciekła, ale wzięta na ręce cichutko zamiauczała i włączyła "traktorek".

Od razu było widać, że to kotunia oswojona, ale poturbowana przez życie. Jedno oczko wydawało się nadawać tylko do usunięcia, drugie prawdopodobnie też uszkodzone. Z pomocą Fundacji Animalia trafiła pod kompleksową opiekę lekarzy z Przychodni Weterynaryjnej Piotra Dąbrowskiego i tam okazało się, że wiele jest do naprawy. Oczy, zęby, kiepskie wyniki krwi, biegunka, a do tego test na FIV wyszedł dodatni..."

Kilka tygodni zajęło wyprowadzenie Blanki na prostą. Oczko udało się uratować i po zabiegu usunięcia entropium Blanka może podziwiać świat dwoma oczkami.

Zepsute zęby zostały usunięte, nadżerki w jamie ustnej wyleczone. Udało się ustabilizować pracę nerek. Wyleczyć zapalenie jelit. Odkarmić kicię.

Miała jeszcze w trakcie leczenia obiecany dom - ale kiedy była już gotowa do adopcji, zrezygnowano z niej. A my tym samym straciliśmy cenny czas, kiedy mogliśmy jej szukać domu… :(

Blanka jest super łagodną, uroczą i kochającą człowieka koteczką. Za podarowane ciepło odwdzięcza się podwójnie przytulankami. Bardzo tęskni za obecnością człowieka, za dotykiem, przytulaniem. Jest słodka i za wszystko wdzięczna.

Prosimy o wsparcie nas w pokryciu kosztów jej całego leczenia. Niebawem przyjdzie opłacić fakturę, a z finansami u nas krucho… nie będzie jak pomagać następnym zwierzakom.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
10 aktualnych zbiórek
167 zakończonych zbiórek
Wsparło 128 osób
3 100 zł (103,33%)
Adopcje