Mimi przegrała z panleukopenią. Prosimy o pomoc w ratowaniu reszty kotów z domu tymczasowego

Zbiórka zakończona
Wsparło 181 osób
1 755 zł (70,2%)

Rozpoczęcie: 30 Grudnia 2017

Zakończenie: 30 Stycznia 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

[Aktualizacja 2.01.2018]

"Mimi odeszła... Mimo, że tak dzielnie walczyła... Nie dała rady z panleukopenią. W tym roku to już drugi kot który odszedł w naszym domu tymczasowym - uczucie bezradności jest okropne, ale ona już nie cierpi i biega szczęśliwie za tęczowym mostem. Pamiętaj cudowna koteczko, że się jeszcze kiedyś spotkamy - przytulę Cię, a Ty będziesz mruczała... Pomóż teraz swoim kocim kumplom - Lulka, Lawenda, Lora, Mary, Makbet są nadal zagrożone.."

Niestety Mimi przegrała walkę o życie. Wydawało się, że jej stan się poprawia, jednak kotka nagle odeszła na rękach Pani Joli, która odwiedziła ją w domu tymczasowym. Koszty leczenia są ogromne, ze względu na fakt, iż Mimi zachorowała w trakcie świąt. Obawiamy się o stan pozostałych 5 kotów, które przebywały z Mimi w domu tymczasowym. Przyjmują surowicę, regularnie muszą mieć badaną krew, dlatego wciąż jesteśmy zmuszeni kontynuować zbieranie środków na spłatę leczenia Mimi oraz leczenie kotów, które są zagrożone zachorowaniem na panleukopenię... Prosimy o pomoc i wsparcie i pomoc w ratowaniu pozostałych kotów

Mimi walczy z panleukopenią, jest bardzo słaba i nie mamy pojęcia czy uda się ją uratować :(

Kotka tydzień temu wróciła z adopcji, wczoraj poczuła się gorzej. Od razu została zabrana do weterynarza, gdzie przeprowadzono test na panleukopenię. Wynik wyszedł dodatni, test dla pewności został przeprowadzony ponownie. Mimi od rana walczy o życie :( Ma bardzo wysoką gorączkę, codziennie musi mieć robione badania krwi.

Kotka ma bardzo niski poziom leukocytów, zaledwie 0,2G/l, gdzie norma wynosi minimum 6.0.

Ma podawane kroplówki oraz surowicę. Surowicę musiało otrzymać także pozostałe 5 kotów, z którymi Mimi przebywała w domu tymczasowym.  Koszt leczenia jest ogromy, błagamy o pomoc w ratowaniu Mimi!

Organizator
7 aktualnych zbiórek
58 zakończonych zbiórek
Wsparło 181 osób
1 755 zł (70,2%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość