Pomoc podlaskim kotom, bez środków nie mamy jak pomagać

13 dni do końca
Wsparły 93 osoby
3 000 zł (60%)
Brakuje jeszcze 2 000 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 17 Lipca 2019

Zakończenie: 3 Września 2019

13 Sierpnia 2019, 23:11
Kolejne kocie nieszczęście

Kolejny kociak, tym razem bezdomny maluch ze złamaną nóżką... Leczymy też koty wolno bytujące, których zdjęć nie mamy, dlatego naprawdę niewielka część kotów zbiera poprzez zbiórki niezbędne środki... Reszta liczy na Waszą pomoc. Prosimy i dziękujemy ❤️❤️❤️

Pokaż wszystkie aktualizacje

02 Sierpnia 2019, 15:41
Kolejne koty

Mamy kolejne koty, dwa są w tragicznym stanie, są weterynarzy. Ponadto mamy kilka na kwarantannie, nowych 8 kociąt a w poniedziałek kolejne 4 już zgodziliśmy się przyjąć, tylko musimy zorganizować nowy kenel na kwarantannie. To wszystko są ogromne koszty, ale to koszty za uratowane życia kotów....jak mamy odmówić?

30 Lipca 2019, 12:32
Kociarnia KoTOZ

To w ich imieniu dziękujemy za pomoc ❤️❤️

23 Lipca 2019, 18:18
Marek

Dziękujemy za odzew, mamy naprawdę tragiczną sytuację, kotów w tym roku jest tak wiele, że nie wiemy już skąd wziąć siły i środki. Na zdjęciu Marek, kot po wypadku, roztrzaskana miednica, a do tego nużyca, czekającą nas kastracja. Takich spraw mamy wiele,  dlatego tak bardzo prosimy o wsparcie. 

Robię tę zbiórkę dlatego, że kwoty, które potrzebne są dla kotów, są po prostu gigantyczne. Obecnie pod naszą opieką są 54 koty, 42 koty w Suwałkach, 12 kotów w Azylu oraz koty wioskowe  i masa kotów wolno bytujących.

25 kotów odebranych interwencyjnie, które udało się wyleczyć, wykastrować, doprowadzić do stanu, w którym nic im już nie zagraża i mogą cieszyć się po prostu życiem. 6 kociaków chorych na katar, 4 kocie podrostki, kot z połamaną miednica, kot pogryziony, kotka po wypadku, 2 kociaki na leczeniu stacjonarnym u weterynarza, kotka przed sterylizacja. Mamy zgłoszenie kolejnych 9 kociaków. Wyleczyliśmy już 2 wolno żyjące oraz wykastrowaliśmy 2 kolejne. 

Lalek, Dama, Milwa, Brysia, Tuluś, Dorcia to koty, którym już udało się znaleźć domy. Dodatkowo udało nam się wyadoptować 4 kociaki, 3 są na domach tymczasowych. Staramy się, żeby w kociarni miały wszystko, czego potrzebują i również staramy się znaleźć dla nich jak najlepsze domy. Mamy też Leo zarezerwowanego, ale potrzeby są gigantyczne, ponieważ w ciągu tego miesiąca trafiło do nas już 16 kociaków, 3 koty dorosłe i leczyliśmy i leczymy około 10 kotów. 

Nie zawsze robimy zbiórkę, dlatego jesteśmy na ciągłym minusie. My, KoTOZ, nie dajemy po prostu rady już z ilością potrzebujących kotów.  Stąd pomysł na zbiórkę na sierpień tak, by móc nie martwić się, czy będziemy musieli dokonywać wyboru - weterynarz, czy mokra karma... 

Prosimy, wesprzyjcie naszą kocią sekcje, nasze działania skierowane na pomoc kotom, w tym kotom żyjącym w kociarni w Suwałkach. 

Dziękujemy! 

Pomogli

Ładuję...

13 dni do końca
Wsparły 93 osoby
3 000 zł (60%)
Brakuje jeszcze 2 000 zł
Wesprzyj