By dalej istnieć...

Małgorzata Wiśniewska
organizator skarbonki

Kochani, jest nas nawet nie garstką osób zaangażowanych w pomoc bezdomnym kotom. Robimy co możemy dwojąc i trojąc by poprawić byt kotów bezdomnych. Jako organizacja sami działamy w terenie wyszukując zwierzęta potrzebujące pomocy. Pomagamy tym, które pozostają niezauważone i nie mogą liczyć na nikogo.

Anonimowy Pomagacz

Nasi podopieczni nie będą Ci się podobać – to jasne. Nie są ani rasowe, ani specjalnie ładne. Takie zwykłe, pospolite dachowce. Zapomniane, wyganianie, niechciane, maltretowane, u wielu budzące odrazę swoją wychudzoną i schorowaną egzystencją. 

Anonimowy Pomagacz

Założyliśmy Stowarzyszenie Dakota, by mieć szansę pomóc choć części z nich. Znaleźć dla nich nowe domy, zorganizować im leczenie, dać im poczuć, że ludzie nie są wcale tak źli, jak może się wydawać z perspektywy obskurnego śmietnika czy działkowych krzaków.

Potrzebujemy środków by po prostu istnieć dalej...

Zbieramy na leczenie, karmę i pomoc dla bezdomnych kotów które na nas liczą również tej zimy.

Nie prosimy o wiele, wystarczy jedna złotówka.

A to tylko złotówka – taka, co wkładamy ją do wózka w markecie czy trzymamy w portfelu „na szczęście”. Jest warta tyle, co nic, niczego w Twoim życiu nie zmieni. Ale tym kotom może dać nadzieję na godne życie, bez głodu, zimna i ludzkiej obojętności.

Dziękujemy ❤

Wsparli

1 zł

Mateusz

Na koty to dam, namówił Artur xd
5 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Troll

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
1%
101 zł Wsparły 23 osoby CEL: 10 000 ZŁ