Koty Pana Macieja mają tylko jego...

Zbiórka zakończona
Wsparło 525 osób
14 721 zł (98,14%)

Rozpoczęcie: 11 Marca 2019

Zakończenie: 11 Czerwca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
21 Maja 2019, 06:42
DZIĘKUJEMY

Serdeczne podziękownia dla wszystkich za wsparcie i mozliwość zakupu karm ,żwirka oraz opieki weterynaryjnej. DZIĘKUJEMY SUPER LUDZIOM

Pokaż wszystkie aktualizacje

07 Kwietnia 2019, 12:20
fakturka za szczepienie kotków

07 Kwietnia 2019, 11:01
kotki

Witam,
wczoraj była akcja szczepienia kotów
Te na zdjęciach to koty bardzo przyjazne i czekająca na zainteresowanie ze strony człowieka
My zaszczepiliśmy mniej przyjaźnie nastawione do bas zwierzaki, niektóre niestety musiały być złapane podstępem; ale akcja udana-10 kotów zaszczepionych
Kolejne za tydzień
Pozdrawiamy serdecznie

07 Kwietnia 2019, 10:58
kotki przyjazne do adopcji

04 Kwietnia 2019, 08:28
Dziękujemy

Serdecznie dziękujemy wszystkim - jak to mówią kotki SUPER LUDZIOM za wsparcie naszych działań. dzięki państwu opłaciliśmy usługi wetyerynaryjne, zakupiliśmy żwirek obecnie przeprowadzamy akcję dezynfekcji pomieszczeń odpchlania pod nadzorem gabinetu Dr.Sowa z Rzeszowa. DZIĘKUJEMY !!!! POZDRAWIAMY !!

04 Kwietnia 2019, 08:21
Faktura za żwirek i leczenie kotków

30 Marca 2019, 06:16
KOTKI

Dziękujemy za pomoc  dzięki Państwu ten dom opieki dla kotów u Pana Macieja ma szansę na przetrwanie. DZIĘKUJEMY jeżeli wśród tych dobrych serduszek jest ktoś chętny na adopcję milusińskiego to zapraszamy.

26 Marca 2019, 15:24
KOTKI DZIĘKUJĄ ZA POMOC

Serdeczne podziękowania za wsparcie.

23 Marca 2019, 12:34
PODZIĘKOWANIA

Serdeczne podziękowania dla każdego dobrego serduszka za wsparcie kotów Pana Macieja. Pan Maciej Serdecznie dziękuje za wsparcie ucieszył się dzisiaj bardzo bo ma chorego kotka i może dzięki Państwu bez problemu udać się do weterynarza. Pan Maciej zaprasza każde dobre serduszko na wizytę i podaje swój nr telefonu jeżeli ktoś chciałby na bieżąco znać relację. Pan Maciej K. tel.-739602077.

21 Marca 2019, 11:32
nasza fundacja opłaciła kolejną ratę zaległości

21 Marca 2019, 11:30
kocie sprawki u Pana macieja

Pan Maciek zwrócił się do nas po pomoc. Jest osobą z niepełnosprawnością, która mimo przeciwności losu od lat ratuje zwierzaki. Karmi je, leczy i sterylizuje ze swojej skromnej renty. Pan Maciek dziś sam prosi o wsparcie. Nie dla siebie, a dla kotów w potrzebie. 

Prosimy, przeczytajcie prośbę Pana Maćka. Pomyślcie, rozważcie pomoc. Warto.

"Żyły na ulicy. Głodne, chore, niechciane, niezauważone przez świat. Na początku i ja ich nie widziałem, jednak w końcu zrozumiałem, że nie można przechodzić obojętnie obok, bo jeśli nie pomoże im człowiek, to kto? Zabierałem je więc do domu, karmiłem i leczyłem. Właśnie tak od kilku lat opiekuję się bezdomnymi kotami.

Ja odmieniłem ich los, a one moje życie. Stworzyłem im bezpieczny azyl, a one obdarzyły mnie rzeczą najcenniejszą na świecie: bezgraniczną miłością i zaufaniem. Chociaż nie jest łatwo, ponieważ obowiązków z nikim nie dzielę, a niepełnosprawność (brak lewej dłoni), nie ułatwia zadania, to jednak nie zamieniłbym tego na nic innego. Pomoc bezdomnym i niechcianym kotom stała się sensem mojego życia.

W moim domu schronienie znalazło 50 kotów, które żywię, leczę, sterylizuję, a następnie szukam dla nich wspaniałych domów. Leczenie, testy białaczkowe, szczepienia, odrobaczanie, karma, żwirek to średnio 200 zł na jednego kota miesięcznie. Sam odmawiam sobie wielu rzeczy, często nie dojadam. Pomimo tego, że mam miejsce dla kotów, to jednak niska renta inwalidzka nie pozwala na wiele. Dlatego z braku środków finansowych jestem zmuszony prosić o pomoc. Chowam dumę do kieszeni, bo nie mój los się waży, a bezdomniaków, którym wspólnie musimy pomóc.

To dzięki Państwa wsparciu te kociaki mają szansę na normalne życie. Bardzo proszę o wsparcie, bo sytuacja jest bardzo zła.

Maciek Kosiorowski"

Potrzebna jest karma sucha i mokra, żwirki, środki na opłacenie sterylizacji i leczenia. W imieniu pana Maćka i jego podopiecznych prosimy o wsparcie. Ludziom, którym nie jest obojętny los zwierząt, zawsze warto pomagać. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
1 zakończona zbiórka
Wsparło 525 osób
14 721 zł (98,14%)