PIERWSZY W POLSCE AZYL DLA ZWIERZĄT NIEWIDOMYCH!

Ewa Wiśnios
organizator skarbonki

1 wpłata = 1 głos 

Pomóż wygrać nam dotacje w postaci nawet 100 000 zł! 

Anonimowa Pomagaczka

Kochani! ❤️

Nawet nie wiecie jak miło nam jest ogłosić tą WYJĄTKOWĄ nowinę! Co prawda chcieliśmy Wam ją przedstawić odrobinę później ze względu na kilka kwestii, ale… Możemy złapać gigantyczną DOTACJE NA ORGANIZACJE! Zatem możemy się podzielić z Wami tą radością już dzisiaj!

Dorzuć do naszej skarbonki choćby złotówkę Całość uzbieranej kwoty trafi do naszych zwierzaków, a dodatkowo portal ratujemyzwierzaki.pl może przekazać nam nawet, aż DODATKOWE 100 tysięcy zł, jeśli będziemy mieli jak najwięcej darczyńców-wpłat! Zatem podkreślamy LICZY SIĘ ILOŚĆ DARCZYŃCÓW❗️❗️❗️

Anonimowa Pomagaczka

Kosztowało nas to wiele pracy, zaangażowania i odwagi, ale kto jak nie my? Bez takiego miejsca nigdy nie będziemy w stanie pomagać tym, którzy na tę pomoc czekają! Dzisiaj dzielimy się z Wami efektem GIGANTYCZNEJ odwagi. Udało nam się pozyskać teren na którym bezpieczne miejsce zyskają zwierzaki niewidome, seniorki i te po wypadkach! Jak wielu z Was wie, to właśnie te bezdomniaki zajmują szczególne miejsce w naszym ❤️. Nie podejmując tak odważnego kroku, nigdy nie będziemy mogli pomagać na taką skalę, jaka jest zwyczajnie potrzebna..

Anonimowa Pomagaczka

Niewidomy pies czy kot w schronisku ma nikłe szanse na adopcje i życie, zwierzaki po wypadkach potrzebują wyjątkowo intensywnej opieki i zaangażowania, aby mogły wrócić do zdrowia. Jeśli nie zaczniemy tworzyć tego wyjątkowego miejsca, wiele z nich nigdy nie otrzyma szansy… szansy na życie!

Anonimowa Pomagaczka

Możesz być częścią tego projektu! Dorzuć kilka złotych, pomóż wygrać nam DOTACJE wysokości nawet 100 000 zł!!!!!!! Pierwszym etapem jaki musimy wykonać to ogrodzenie, kolejnym podłączenie mediów, a już dalej to najważniejsze: budynki dla podopiecznych! KRAINA NIEWIDOMKÓW JEST NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Chcesz wiedzieć więcej na temat tego wyjątkowego miejsca? Zajrzyj na nasz Facebook: https://www.facebook.com/OgonDoGory/ Od dzisiaj będziemy tam zamieszczać wszystkie szczegóły!
Ratuj z nami Niewidomki!
Pomóż nam Pomagać!
Wrzuć grosik i pomóż nam wygrać 100 000 zł!

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Anonimowa Pomagaczka

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Asia

100 zł

Zielkowski

30 zł

Anonimowa Pomagaczka

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Wierze w was 🥰🥰

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
4 655 zł
Wsparło 213 osób