Zagłodzona, odwodniona, połamana, z zanikami mięśni...

Zbiórka zakończona

Rozpoczęcie: 3 Maja 2021

Zakończenie: 28 Czerwca 2021

Godzina: 02:00

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Zagłodzona, odwodniona, połamana, z zanikami mięśni... leżała obok sterty śmieci. Tym właśnie była dla swojego gospodarza. Niepotrzebna, niezdolna do rozrodu, więc za karę została skazana na powolną śmierć.

Pozostawiona sama sobie, każdy krok w stronę pożywienia to ból, który wygrywał z głodem i zniechęcał nawet do jedzenia. Powinna być silna, piękna... a stała się obrazem ludzkiej obojętności i okrucieństwa.

Balbinka została odebrana właścicielowi i przewieziona w okolice Lubska, na prywatne gospodarstwo, w którym żyją zwierzęta uratowane z rąk oprawców.

Tu od kilku dni trwa walka o jej życie. Przyjaciele na zmianę czuwają nad Balbinką, całe nasze rodziny, nawet najmłodsi.

Masujemy kończyny, w których zanikły mięśnie, opatrujemy rany i odleżyny, pilnujemy kroplówki. Podnosimy Balbinkę i zakładamy na podnośnik. Czekamy też na wizytę zoofizjoterapeuty, który przygotuje plan rehabilitacji. Musimy pomóc jej odzyskać masę mięśniową.

Przed Balbinką RTG, kolejne badania i ogromne koszty, których bez Waszej pomocy nie jesteśmy w stanie udźwignąć. Dźwigamy ją, jej cierpienie, próbując jej odebrać ból. Zastąpić miłością i troską. Niestety, zwierzęta gospodarskie to ogromne koszty utrzymania i leczenia.

Dlatego prosimy Was o wsparcie, a także o darowizny rzeczowe w postaci paszy oraz materiałów, które pozwolą nam tworzyć zagrodę i kolejne miejsca dla skrzywdzonym zwierząt gospodarskich. Wszyscy zasługujemy na życie bez bólu, cierpienia. Każdy z nas zasługuje na miłość. Balbinka też. Czas by to dostała!

Pomogli

Ładuję...

28 206 zł
Wsparło 625 osób