Kruszynek potrzebuje pomocy

Zbiórka zakończona
Wsparło 37 osób
705 zł (44,06%)

Rozpoczęcie: 14 Maja 2018

Zakończenie: 30 Lipca 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kruszynek to kolejna porzucona bieda z gdyńskiego Pekinu. Zabezpieczyły go wolontariuszki Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego. Kociak jest bardzo oswojony, miły, przyjacielski i radosny. Jest bardzo związany z człowiekiem, szuka towarzystwa, wchodzi sam na kolana, prosi o uwagę i głaskanie. Lubi smyranie za uchem, pod brodą oraz inne pieszczoty. Jest łagodny, spragniony kontaktu.

Kruszynek jest młodziutkim, rocznym chłopakiem. Patrzy na człowieka swoimi pięknymi oczyskami i zachęca do zabaw i mizianek. Kocur – nawet jak na wygłodniałe i zabiedzone zwierzę – ma bardzo duży apetyt i pije bardzo dużo wody. W efekcie szybko ładnie przytył i wypiękniał, ale nadal niepokojąco dużo je i pije. Trzy miski wody i dosłownie każda ilość karmy to bardzo dużo – nawet dla łakomczucha.

Weterynarze uznali, że konieczne jest wykonanie badań. Zrobiono USG i liczne badania krwi, czekamy na kolejne wyniki. Obrazowo wszystko ok, obecne badania laboratoryjne pokazały tylko podwyższoną amylazę.

To za mało danych. Trzeba szukać dalej. Prosimy, pomóżcie Kruszynkowi! Faktury będą zawrotne. Kocur cały czas przebywa w szpitaliku. Błagamy o pomoc dla tej kociej przylepy. Wolontariusze chcą dać mu dom i nowe dobre życie, ale najpierw trzeba ogarnąć weta. Pomocy!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
672 zakończone zbiórki
Wsparło 37 osób
705 zł (44,06%)

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość