Kudłaty koci wrak resztką sił przyczłapał po pomoc

Zbiórka zakończona
Wsparły 123 osoby
1 561 zł (78,05%)

Rozpoczęcie: 8 Maja 2018

Zakończenie: 25 Czerwca 2018

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kudłaty koci wrak resztką sił przyczłapał do stada kotów wolnożyjących potrzebuje wsparcia by mu pomóc. Pojawił się przy stadzie kotów wolnożyjących, ten obraz nędzy i rozpaczy musiał doczłapać resztką sił. Został złapany przez osoby dokarmiające koty na gdańskim Chełmie i przekazany do lecznicy. Stan kliniczny oceniono na zły, znaczne odwodnienie, problemy z utrzymaniem równowagi, sierść posklejana kałem i moczem.


Badania krwi wykazały problemy z wątrobą, a także FIV, wykonane USG wskazało także na problemy z woreczkiem żółciowym. W ciągu miesięcznego intensywnego leczenia następowały upadki i wzloty. Kudłaty dzięki prywatnym środkom spędził w lecznicy miesiąc. Dziewczyny próbując ratować nieznanego sobie kota wydały 1340 zł. Możliwości leczenia dla nich skończyły się poprosiły o ratunek dla Kudłatego wolontariuszkę Pomorskiego Kociego Domu Tymczasowego. Zdecydowano  się pomóc, teraz razem walczymy o jego życie.


Kudłaty 2,3 kg Kocurka o długich łapach, najważniejsza dobra wiadomość, że dopisuje mu apetyt, je karmę wątrobową hepatic, regularnie ma badaną krew, kolejne usg, testy na trzustkę, echo serca, pomiar ciśnienia.

Kudłaty został już zdiagnozowany. Pozostaje leczenie. Ma nadczynność tarczycy, która wywołała wszystkie skutki - wątroba, serce, wymioty, chudnięcie mimo apetytu. Zmierzwioną sierść Po ustaleniu przyczyn złej kondycji kota oraz ustabilizowaniu go kot przeszedł zabieg kastracji, ekstrakcji chorych zębów.

 

Wiemy, że ma chorą wątrobę, chore serce  i jest nosicielem fiv. Leczenie będzie wdrożone, gdy kocur znajdzie dom - choćby tylko tymczasowy.
Kudłaty w zasadzie nie ma dokąd wracać. W zasadzie grozi mu ulica - a wtedy nie będzie leczony kardiologicznie, także mogą pojawić się problemy z wątrobą.

Prosimy o pomoc w uregulowaniu długu kudłatego, a także o wpłaty na jego hotel w którym mógłby poczekać do czasu aż ktoś go przygarnie. Doba hotelowa to koszt ponad 12 zł brutto (10 netto).

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
681 zakończonych zbiórek
Wsparły 123 osoby
1 561 zł (78,05%)