Kudłaty po Sylwestrze walczy o życie

Wsparło 30 osób
852 zł (28,4%)
Brakuje jeszcze 2 148 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 1 Stycznia 2019

Zakończenie: 23 Marca 2019

10 Lutego 2019, 10:46
Kudłaty ma się prawie świetnie

W ostatnim czasie Kudłaty trochę się zaflegmił. W szpitaliku okazało się że jest dość mocno zarobaczony. A jako, że w ostatnim czasie zaniedbał higienę to urządzono mu swoiste SPA

Kudłaty był niegdyś kocim wrakiem znalezionym na gdańskim Chełmie. Wycieńczony, z uszkodzoną wątrobą i FIV po długim leczeniu wylizał się, ale echo wykazało, iż jego serce jest w nie najlepszym stanie. Wdrożono leczenie, podano leki i Kudłaty czuł się w miarę dobrze. 

Aż do dzisiaj. W nocy wydawało się, że Kudłaty znosi wystrzały spokojnie, nie wyglądał na podenerwowanego jak niektóre inne koty. Niestety, rano nie był w stanie ustać na nogach i miał bardzo przyspieszony oddech. Został natychmiast zawieziony do Kliniki Całodobowej w Gdyni.  Wykonano diagnostykę USG, RTG i badania krwi. Stwierdzono niewielką ilość płynu w osierdziu i obrzęk płuc (na skutek zaburzeń kardiologicznych). Niestety, Kudłaty jest kotem fiv+, z podwyższonymi parametrami nerkowymi, co powoduje trudności - leczenie wzajemnie się wyklucza.

Wybrano mniejsze zło - ratujemy życie wspomagając serce. Kudłaty został w szpitalu. Jutro badanie - echo serca, które wskaże kierunek działań. 

Edycja - po badaniach

Trzymajcie kciuki i prosimy, wspierajcie zbiórkę, bo z Kudłatym jest naprawdę kiepsko.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
17 aktualnych zbiórek
14 zakończonych zbiórek
Wsparło 30 osób
852 zł (28,4%)
Brakuje jeszcze 2 148 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość