Znany warszawski celebryta potrzebuje wsparcia w leczeniu

Wsparły 33 osoby
2 448 zł (34,97%)
Brakuje jeszcze 4 552 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 26 Sierpnia 2020

Zakończenie: 1 Grudnia 2021

Kulka znany w Warszawie jako Pan Kuleczka przesiedział w schronisku Na Paluchu prawie 4 lata. W ostatnim czasie uczestnicząc w akcjach Adoptuj Warszawiaka, stał się nawet tamtejszym celebrytą. Każdy chce mieć zdjęcie z ogromnym, kudłatym psem. Zupełnie jak niedźwiedziem. I tak Kulka robił wrażenie na warszawiakach, a warszawiacy robili sobie zdjęcia z Kulką. Na tym jego popularność się kończyła. Nikt przecież nie chce takiego psa zabrać do domu. Bo po co? Taki pies je tyle, co koń, a Kulka do tego wymaga stałego leczenia. Ma problemy z trzustką, wątrobą i łapami. Ma też problemy z lekarzami, którzy chcą go obsługiwać. 

Tak więc Kulka siedział latami w maleńkim kojcu w schronisku i cierpiał. Z bólu,  samotności i niezrozumienia, dlaczego jest tam więziony. Ale byli ludzie, którzy robili wiele, żeby mu pomóc i w końcu trafił do Ducha. 

Pomimo złej sławy, jaką cieszył się w schronisku, Kulka to bardzo wrażliwy pies. Z dużą łatwością odnalazł się wśród innych psów w Duchu i dosyć szybko zaakceptował koty.

W tej chwili jest na ścisłej diecie. Dostaje leki i suplementy, których koszt ze względu na wielkość Kulki jest ogromny. Niektóre leki będzie musiał przyjmować już zawsze, dlatego zdajemy sobie sprawę, że pewnie Kulka zostanie w Duchu już do końca.

 

Zwracamy się z prośbą o wsparcie leczenia i codziennego utrzymania tego wyjątkowego psa. Z góry dziękujemy za każdą podarowaną na dla niego złotówkę.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
25 aktualnych zbiórek
97 zakończonych zbiórek
Wsparły 33 osoby
2 448 zł (34,97%)
Brakuje jeszcze 4 552 zł
Wesprzyj