Dla Puni z podejrzeniem zespołu Cushinga!

Wsparło 12 osób
526 zł (35,06%)
Brakuje jeszcze 974 zł
Adopcje

Rozpoczęcie: 26 Maja 2023

Zakończenie: 30 Czerwca 2023

Godzina: 23:59

Prawie całe życie, kilkanaście lat, Punia spędziła w schronisku, które nie tak dawno zamieniła na dom tymczasowy, żeby zapewnić jej niezbędną opiekę. A ostatnio trapią sunię problemy zdrowotne.

Bardzo schudła, często przytajają się zaburzenia trawienia, pije bardzo dużo wody i ogromnie dużo oddaje potem moczu.

Do lecznicy weterynaryjnej już wydeptała ścieżki. Lekarz stara się zdiagnozować przyczynę i po kolei wyklucza nasuwające się schorzenia. Teraz przed nami diagnostyka w kierunku choroby Cushinga. Koszt tego badania jest wysoki, przez drogie medykamenty niezbędne do zastosowania.

Na co dzień Punia dostaje specjalistyczną karmę o niskiej zawartości tłuszczu (jeszcze problemy z trzustką) oraz kilka leków, które wspierają wchłanianie i ograniczają zaburzenia pracy jelit. Zapytacie może, czy warto tak usilnie leczyć starego, bezdomnego psa, którego nikt nie chce?

Taak! Punia w domu tymczasowym jakby odmłodniała, nabrała radości życia, ma świetny apetyt i bardzo sobie cieni swój zaciszny kącik z posłankiem. Pozwólmy jej jeszcze nacieszyć się tym wszystkim, w zdrowiu. Bardzo prosimy o pomoc w sfinansowaniu leków, diagnostyki i specjalistycznej karmy.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
204 zakończone zbiórki
Wsparło 12 osób
526 zł (35,06%)
Brakuje jeszcze 974 zł
Adopcje