Lampy UV dla kociarni w Cieszynie

Big 931a15e8 3ff3 4757 a9d1 ef796725da1f
Wsparły 82 osoby
790 zł (24,69%)
Brakuje jeszcze 2 410 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 07 Stycznia 2018

Zakończenie: 01 Kwietnia 2018

Kochani, w kociarni na codzień przebywa kilkanaście kotów. Niestety, tak samo jak my, koty i psy chorują (katar/ból gardła/przeziębienie).

Znacie taką sytuację: kolega w pracy kicha i psika, po tygodniu całe biuro kicha i psika, wracasz do domu i za kilka dni kicha i psika mąż, żona, dzieci i teściowa... Każdy z Nas to zna... ze zwierzetami jest niestety tak samo, jeden przeziębiony zwierzak oznacza, że za chwilę przeziębionych będzie ich kilkanaście. Takie kociaki nie mogą iść do nowych domków, a My nie możemy pomagać kolejnym.

W związku z tym niezbędne jest ograniczenie rozprzestrzeniania się bakterii do minimum. Służą do tego bakteriobójcze przepływowe lampy UV. Przepływowe lampy bakteriobójcze to jeden z najskuteczniejszych sposóbów dezynfekcji powietrza. Taka lampa bakteriobójcza spełnia najwyższe standardy. Najważniejszą cechą tego modelu jest to, że promieniowanie UV-C nie wydostaje się na zewnątrz, dlatego osoby znajdujące się w pomieszczeniu nie są narażone na kontakt ze szkodliwe dla zdrowia radiacją.

Koszt jednej lampy to 1600 zł, niezbędne są conajmniej 2 lampy (docelowo 3 szt.) Fundacja nie dysponuje takimi funduszami w związku z tym prosimy Was o wsparcie. Zdrowe i radosne koty szybciej znajdą kochające domy, a my będziemy mogli skuteczniej pomagać. 

Prosimy, nie bądź obojętny.

Pomogli

Ładuję

Wsparły 82 osoby
790 zł (24,69%)
Brakuje jeszcze 2 410 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość