Zbierzmy na Łapbulans!

Hej Kochani!

Dzięki Wam, mamy niepowtarzalną szansę na zdobycie Zwierzakobusa!

Pomożecie nam zŁapać Autko?  

Zapytacie po co nam ono?

Jest luty, śnieg sypie, mróz trzeszczy, odbieramy telefon. Trzeba zabezpieczyć 6 psiaków, miejsce mamy, z transportem gorzej. Jak przewieźć osobówką, nieznanego, na wpół dzikiego psa? A sześć?

Tydzień później? Autostrada A8 zabezpieczamy psa biegającego pomiędzy tirami? Wieziemy go na kolanach, szepczac cicho: tylko nas nie ugryź.

Potrącony krwawiący kot? Na fotelu pasażera. Obwieszona kleszczami, zapchlona kocia rodzinka? W bagażniku w kartonie :/ Pies z niedowładem kończyn? W 4 osoby na kocu wciskany do osobówki.

Dziesiątki psów i kotów przewijają się rocznie przez nasz Azyl. Przyjmujemy zwierzaki, które były zbyt mało atrakcyjne dla innych. Tygodniowo nasi wolontariusze pokonują setki kilometrów, na interwencje, wizyty weterynaryjne, rozwożąc karmy.

Wszystko to robią prywatnymi, nieprzystosowanymi do tego celu samochodami. A są i tacy którzy nie dysponują własnym transportem.

Nie dostajemy setek tysięcy złotych dotacji, na nasze konto nie wpływają co miesiąc datki i subwencje samorządowe. Wszystko co mamy, mamy dzięki Wam!

Ta akcja to dla nas olbrzymią szansa, by wykonać kolejny krok, w jeszcze lepszym świadczeniu pomocy.

Pomóżcie, wpłacajcie, wystarczy 1 zł.

Wsparli

5 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

i

15 zł

Anonimowa Pomagaczka

30 zł

Anonimowy Pomagacz

1 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Kaśka

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
2 873 zł
Wsparło 156 osób