Porzucona Łapka pilnie potrzebuje operacji!

Wsparły 22 osoby
800 zł (40%)
Brakuje jeszcze 1 200 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 16 Marca 2019

Zakończenie: 16 Czerwca 2019

Drodzy Państwo! Dostaliśmy zgłoszenie o bezdomnej, chorej kotce, która błąka się we wsi od kilku dni i ciągnie za sobą bezwładną łapkę. Na łapce wytworzyła się już rana spowodowana otarciami.

Kotka została najprawdopodobniej porzucona przez miejscowych - w Ostrówku, gmina Łochów. Popędziliśmy z kotką do weterynarza. Mieliśmy nadzieję na to, że łapkę uda się uratować. Niestety, jest za późno.

Lekarze na próżno starali się odszukać czucie w podkurczonej stopie. Stare złamanie plus porażone nerwy i niedziałające już mięśnie spowodowały, że łapkę trzeba amputować. Kotka jest oswojona i bardzo miła. Na pewno była wychowana wśród ludzi, ale jak to we wsi, do chorej kotki nikt przecież się nie przyzna...

Jest nam bardzo przykro. Kilka dni temu pomogli nam Państwo amputować łapkę u Bueno- historia jest podobna, a wsie dzieli kilka kilometrów. Łapka nie poradzi sobie bez operacji - próbuje podpierać się na chorej łapce i rana wygląda coraz gorzej...

Pocieszeniem jest to, że wszystkie trójłapki radzą sobie w życiu świetnie i mają szansę na dom! Niepełnosprawny nigdy nie oznacza gorszy. Serdecznie prosimy o wsparcie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
70 zakończonych zbiórek
Wsparły 22 osoby
800 zł (40%)
Brakuje jeszcze 1 200 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość