Pomóżcie nam spłacić koszty leczenia

Zbiórka zakończona
Wsparło 12 osób
520 zł (51,23%)

Rozpoczęcie: 17 Września 2020

Zakończenie: 30 Września 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, w sierpniu mieliśmy 6 kociaków w żoliborskiej klinice weterynaryjnej. Pięć zostało zabranych spośród kotów wolno żyjących wraz z kocią mamą z ulicy Warszawskiej w Łomiankach. Wszystkie nam się pochorowały na koci katar. Pięć kociaków chorowało od 5 tego sierpnia do końca miesiąca. Najdłużej chorowała Laurie. 

Laurie to koteczka znaleziona na terenie jednego z zakładów w Łomiankach. Gdyby nie wspaniali czuli na cierpienie zwierząt właściciele zakładu, Laurie prawdopodobnie straciłaby oczko lub odeszła gdzieś cichutko. Została jednak szybko zaopiekowana i za naszą zgodą przekazana do kliniki. Koteczka chorowała bardzo długo. Od 14-tego sierpnia do 16-tego września i jej stan zdrowia był ciągle zagrożony. Niemniej aktualnie możemy śmiało powiedzieć, że koteczka może funkcjonować normalnie i należy jej się miejsce w kochającej ją rodzinie, w co bardzo wierzymy.

Koszty leczenia naszych kociaków w sierpniu mocno nas "przerosły". Musimy zapłacić fakturę na kwotę 2015 zł. Mamy jednak nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się spłacić zobowiązanie. Będziemy wdzięczni za każdą złotówkę. Liczymy na Was!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
39 zakończonych zbiórek
Wsparło 12 osób
520 zł (51,23%)