Jest jeszcze psim dzieckiem a już zaznał bólu i bezdomności. Pomóż uratować łapkę Berka. Prosimy!

Wsparło 50 osób
1 517 zł (33,71%)
Brakuje jeszcze 2 983 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 26 Listopada 2021

Zakończenie: 28 Lutego 2022

Ma zaledwie 8 miesięcy, a już zaznał bólu, porzucenia, bezdomności. 

Berek, bo tak daliśmy mu na imię to jeszcze psie dziecko, które jak domniemamy po śladach i stanie fizycznym stał przy budzie. Na szyi widoczny ślad przypuszczalnie od obroży, brudny, zapchlony, śmierdzący błąkał się po jednej z podkarpackich wsi.

Nikt nie chciał kulawego psa pomimo iż Berek robił wszystko aby się przypodobać ludziom, kręcił oberki, podskakiwał, z prędkością światła merdał ogonkiem. Ale to nic nie dało, nikt nie przytulił, nie pogłaskał. Zgłoszony do urzędu gminy trafił do przechowalni. Choć tyle, że już był bezpieczny ale z uszkodzoną łapką nie mógł tam zostać . Pomimo iż wolontariusze o złotych sercach nieba by mu przychylili Berek cierpiał w boksie.

Coraz zimniejsze noce, łapa boli i "dynda" na wszystkie strony. Samotny w boksie za dnia trochę z wolontariuszami a w ciemną zimną noc samotny. Myśli o młodzieńcu nie dawały spać, i tak w poszukiwaniu pomocy dla psiaka trafił pod naszą opiekę Berek. W niedzielny wieczór jedna z wolontariuszek przywiozła chłopaka. 

W poniedziałek RTG u miejscowego lekarza. Pomimo ogólnego znieczulenia popiskiwał podczas ustawiania łapki do zdjęć.

Stare uszkodzenie stawu łokciowego, zrosło się nieprawidłowo. Ale po konsultacji ortopedycznej wiemy, że łapka jest do uratowania. Doświadczony ortopeda wszystko nam wyjaśnił, pokazał na modelach 3D i wiemy, że Berek ma szansę na życie bez bólu i będzie płonosprawny psiakiem.

Dlatego bardzo Was prosimy o wsparcie dla Berka. To dla niego szansa na nowe lepsze życie. Ludzie nie chcą kalekich zwierząt, boją się wysokich kosztów ewentualnego dalszego leczenia lub po prostu wolą zdrowego wesołego psiaka. 

Na zbiórce jest szacunkowy koszt operacji z badaniem tomograficzny i pozostałymi  badaniami i kosztami wizyt u weterynarza. Prosimy, pomóżmy Berkowi! Dajmy mu szansę na nowe lepsze jutro.

Załączniki

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 50 osób
1 517 zł (33,71%)
Brakuje jeszcze 2 983 zł
Wesprzyj