Ninka - tak niewiele brakuje do szczęścia...

Zbiórka zakończona
Wsparło 18 osób
377 zł (47,12%)

Rozpoczęcie: 19 Marca 2019

Zakończenie: 19 Czerwca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.
17 Kwietnia 2019, 14:11
Aktualizacja

Kosztowne badanie (ponad 300 zł!), które wykonaliśmy u kotki, pozwoliło postawić diagnozę: Ninka ma w oczku bakterię mykoplazmę, która jest niesamowicie trudna w leczeniu... Prosimy o wsparcie w opłaceniu rachunku w klinice za kotkę!

Historia, jakich wiele... Ninka to kotka znaleziona na ulicy.  

Przez pierwsze dni w domu tymczasowym stwarzała pozory dzikuski, jednak z każdym dniem coraz bardziej się oswajała i teraz jest typowym kolankowym pieszczochem i miziakiem.  Niestety Ninka od samego początku ma problemy ze zdrowiem. Gdy została znaleziona jako 4-miesięczny kociak, miała koci katar. Bardzo ciężko oddychała, a z oczu leciała jej gęsta ropa. Dostawała wówczas leki przeciwzapalne, antybiotyki i krople. Wydawało się, że po wielu tygodniach wizyt w klinice oraz tonie leków, kotkę udało się wyleczyć. Przez kilka tygodni jej stan faktycznie był dobry.  Udało się w końcu nawet ją zaszczepić! Rozpoczęliśmy więc poszukiwania domu stałego.

Niestety, po szczepieniu problem powrócił... Psikanie, wyciek ropy z oczu i ich mocne podrażnienie. Widać było, że kotka cierpi, straciła nawet apetyt. Znowu wizyty u weterynarza, mnóstwo leków, badań i zastrzyków. Każda wizyta to stres dla takiego wrażliwego kota jak Ninka, a dla nas... rosnący rachunek. 

Na chwilę obecną weterynarze próbują ustalić przyczynę nawracających stanów zapalnych oczu, ponieważ nie jest to normalna sytuacja. Potrzebne są do tego dodatkowe badania i testy, które są kosztowne (jedno z badań kosztowało ponad 300 zł!).

Leczenie Ninki trwa już kilka miesięcy, rachunek u weterynarzy wciąż rośnie, dlatego ogromnie prosimy Was o wsparcie finansowe dla Ninki!

Liczy się każda wpłacona złotówka. Dziękujemy w imieniu koteczki!      

Pomogli

Ładuję...

Organizator
6 aktualnych zbiórek
34 zakończone zbiórki
Wsparło 18 osób
377 zł (47,12%)