Tęsknię za Tobą... Dzięki Tobie Leda ma szansę na lepsze życie!

Zbiórka zakończona
Wsparły 72 osoby
2 001,07 zł (66,7%)

Rozpoczęcie: 6 Maja 2019

Zakończenie: 6 Sierpnia 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Leda dzięki Tobie może mieć szansę na lepsze życie!

Wystarczy tylko pomóc! Obecnie dla Ledy to wszystko jest nieosiągalne, ale możesz to zmienić kilkoma swoimi dobrymi czynami! 

Po pierwsze, daj dom, gdzie Leda będzie już szczęśliwa do końca życia. Po drugie, zaoferuj dom tymczasowy i stań się jej rodziną zastępczą, gdzie Leda będzie czekała na dom stały. Pomóż w opłacie pobytu Ledy w hoteliku, w którym będzie Leda mieszkała do czasu znalezienia domu - koszt doby to 15 zł.

Jest jeszcze kilka opcji, do wyboru do koloru! Pomóż w opłacie leczenia Ledy koszt diagnostyki, sanacji jamy ustnej, odpchlenie, odrobaczenie to ok. 700 zł, przekaż karmę, albo wspomóż jej zakup, udostępnij ten post i powiedz rodzinie i znajomym o suni.

Tylko Ty możesz dać jej szansę na lepsze życie! Leda jest jednym z psów, które trafiły pod opiekę fundacji, ponieważ jej właścicielka zachorowała na nowotwór. Czeka ją operacja, późniejsze leczenie oraz rekonwalescencja i nie będzie w stanie opiekować się psami.

Kobieta do tej pory opiekowała się 77 psami, które uratowała z ulic, lasów, były jej podrzucane. Stworzyła dla nich u siebie azyl, w którym zwierzęta mieszkały do czasu znalezienia domów. Ledzie nie udało się znaleźć wymarzonego domu i tak przez 14 lat dom tej wspaniałej kobiety stał się również domem Ledy. Ale musiała go opuścić...

Dlatego z całego serca prosimy o pomoc dla suni! Ona naprawdę zasługuje na Twoją pomoc! Dziękujemy ogromnie.

Kontakt: 501 258 303 lub 509 117 723

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
18 zakończonych zbiórek
Wsparły 72 osoby
2 001,07 zł (66,7%)