Cudowna Lenka z całych sił walczy o swoje zdrowie!

4 dni do końca
Wsparły 3 osoby
50 zł (8,33%)
Brakuje jeszcze 550 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 8 Maja 2019

Zakończenie: 31 Maja 2019

Niestety, nie mamy dobrych wieści od naszej podopiecznej Lenki... Nie dość, że nikt jeszcze nie zakochał się w tej uroczej suczce na tyle, by ją adoptować, to w dodatku Lenka się bardzo rozchorowała...

Jej tymczasowa opiekuna zauważyła, że dziwnie się zachowuje - była lekko osowiała i smutna. Pojechała więc do przychodni weterynaryjnej Z Pazurem na badania. W badaniu ogólnym stwierdzono lekko twardy brzuch. Zostało wykonane USG oraz badanie diagnostyczne w kierunku babeszjozy. Na USG widoczne było jedynie lekkie podrażnienie układu pokarmowego. Lenka otrzymała leki, specjalną karmę i obserwowaliśmy. Niestety w niedzielę jej samopoczucie się pogorszyło i w poniedziałek znów wylądowała w przychodni, gdzie lekarze wspólnie przyjrzeli się jej objawom (ponownie zostało wykonane USG oraz badania krwi). Mimo nieoczywistych objawów zalecono natychmiastowe badanie w kierunku zapalenia trzustki. Niestety przypuszczenie to się potwierdziło. Tego samego dnia otrzymaliśmy wyniki rozszerzonych badań Lenki ze znacznie podwyższoną lipazą. Od razu wdrożone zostało odpowiednie leczenie. Lenka musi także jeść specjalistyczną karmę.

Bardzo prosimy Was o mocne trzymanie kciuków za jej powrót do zdrowia, ogromnie się o nią martwimy.

W tej sytuacji musimy również prosić Was o wsparcie finansowe, nie stać nas niestety na opłacenie jej całego leczenia i jednocześnie opłacanie pozostałych zaległych faktur i utrzymanie zwierzaków, których utrzymania się podjęliśmy. Każda złotówka wysłana Lence będzie dla nas olbrzymią pomocą!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
1 aktualna zbiórka
52 zakończone zbiórki
4 dni do końca
Wsparły 3 osoby
50 zł (8,33%)
Brakuje jeszcze 550 zł
Wesprzyj

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość