Borówka - porzucone w środku lasu kociątko

Zbiórka zakończona
Wsparło 14 osób
427 zł (35,58%)

Rozpoczęcie: 7 Czerwca 2021

Zakończenie: 23 Października 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Wiosna to dla Fundacji czas na maluchy, ale odbierając telefon z kolejnym zgłoszeniem nie spodziewaliśmy się, że przyjedzie do nas kolejny koci dzidziuś. Borówka, kiedy do nas trafiła miała zaledwie-5 tygodni, to maluszek, który jeszcze samodzielnie nie je i nie załatwia się. Spacerowicze znaleźli ją w lesie, samą, zmarzniętą, głodną i bardzo wystraszoną. Niestety podejrzewamy, że skrzywdził ją człowiek – chęć pozbycia się kłopotu z kolejnym kotem okazała się dla Borówki wyrokiem śmierci. Sama nie przeżyłaby w lesie. Na szczęście na jej drodze stanęli ludzie o wielkich sercach i zaopiekowali się maluszkiem, a następnie przekazali pod nasze skrzydła.

Borówka była bardzo wyziębiona i głodna. Miała zaklejone ropą oczka. Była bardzo przygnębiona i wystraszona, apatyczna, bez chęci do życia. Troskliwa opieka naszych wolontariuszy sprawiła jednak, że kicia odzyskała energię. Dokarmiana mleczkiem nabiera sił. Oczka wyglądają już lepiej. Wyniki badań są bardzo obiecujące. Koteczka zaczyna już jeść stałe pokarmy i coraz bardziej rozrabia, jak na malucha przystało.

Pomóc Boróweczce możemy dzięki Waszemu wsparciu, przy takim bobasku jest dużo wydatków – mleczko, specjalny pokarm dla kociąt, podkłady, badania. Troskliwą opiekę już ma, teraz prosimy Was o wsparcie finansowe.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
7 aktualnych zbiórek
116 zakończonych zbiórek
Wsparło 14 osób
427 zł (35,58%)