Nasze Leśne Pogotowie oraz gabinet

Dawid Tatarzyn
organizator skarbonki

Patataj to wiele inicjatyw które niosą pomoc 

Anonimowy Pomagaczdysponujemy niespłaconą karetką wyposażona aby ratować dzikie i nie tylko zwierzęta . Zaczęliśmy przygotowywać w naszej stajni gabinet dla zwierząt w którym będzie odbywała się rekonwalescencja . Dlatego tak bardzo potrzebujemy waszej pomocy . Zakupiliśmy już końcówki partii paneli aby obniżać koszta szukamy oszczędności wszędzie tylko nie w zwierzętach bo to ona są najważniejsze i każde z naszych działań jest właśnie dla nich . Nasze wezwania są od osób prywatnych , policji , straży pożarnej . Staramy się aby każdy miał nasz nr telefonu . 

Anonimowy PomagaczByliśmy gotowi ratować jeża w sylwestra . Któremu daliśmy azyl do wodny . Kolejnego jeża w 3 króli który również przezimuje u nas zimę . 

Anonimowy Pomagacz10 dni od wigili walczyliśmy o życie Patrycjusza Borsuka . Którego niestety musieliśmy poddać eytanacji gdy organizm małego fajtera się poddał . Patrycjusz stał się symbolem aby nie strzelać w okresie przed sylwestrowym oraz sylwestra . Jego smierć była najprawdopodniej spowodowana wybuchami wrzuconych petard do jego nory które wybudziły go z zimowego snu , stres , osłabienie organizmu doprowadziły do ataku toksoplazmozy , która doprowadziła do ataków padaczki oraz zatrzymania pracy jelit . Każde zwierze Którym się zajmowaliśmy lub zajmujemy to taki nasz przyjaciel któremu oddajemy każda minutę naszego życia aby walczyć o życie tego zwierzęcia . Dlatego błagamy o pomoc abyśmy mogli robić więcej . 

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 20 000 ZŁ
Wesprzyj