"Mruczek sam nie poprosi o pomoc" - zbiórka dla Łętkowic

Fundacja Psi Los
organizator skarbonki

Fundacja Psi Los

Fundacja Psi Los serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w I edycji ogólnopolskiej zbiórki środków przeznaczonych na zakup karmy dla bezdomnych i potrzebujących kotów.

Panuje powszechne przekonanie, że kot zawsze jakoś sobie poradzi. Niestety, ten stereotyp okazuje się całkowicie błędny. W dzisiejszych czasach wolno żyjące koty mają mocno „pod górkę”. Z jednej strony dokarmiane są przez osoby, którym ich los nie jest obojętny (tzw. karmicieli społecznych), z drugiej zaś zamyka się przed nimi piwniczne okienka lub przegania z miejsc, w których mogłyby się ogrzać i schronić przed mrozem lub deszczem. Wychłodzenie organizmu jest, poza głodem, bezpośrednim zagrożeniem życia dla kota. Często dosłownie w ostatniej chwili przeziębione i przemarznięte trafiają do schronisk lub zostają otoczone opieką przez fundacje, stowarzyszenia czy też przytuliska. Ile z nich nie ma tego szczęścia…

Jeśli chcesz wesprzeć koty przebywające pod opieką Przytuliska w Łętkowicach przekaż symboliczną złotówkę i pomóż im przetrwać zimę. Dzięki Tobie przysłowiowy Mruczek otrzyma pełną michę karmy!

Serdecznie dziękujemy!

Fundacja Człowiek dla Zwierząt prowadzi od lat duże przytulisko w miejscowości oddalonej 35 km od Krakowa. Jednak koty pozostające pod opieką fundacji mieszkają w domu tymczasowym prowadzonym przez Józefę Krawczyk, starszą panią, która wraz z mężem pomaga bezdomnym kotom i psom od bardzo dawna. W domu tymczasowym na nowe rodziny czeka ok. 30 kotów. W sezonie, czyli na wiosnę i jesienią zwierzaków jest niejednokrotnie dwa razy tyle. Osierocone kocie mioty, matki z małymi, które urodziły w rowie, opuszczonej stodole czy pod balkonem to powtarzająca się dwa razy do roku dramatyczna historia. Zwłaszcza wtedy potrzeba mleka dla kociąt, podkładów, żwirku, karmy dla maluszków. W spokojniejszym okresie wystarczy karma sucha i mokra i żwirek, żeby zapewnić podopiecznym to co konieczne. Do tego pani Józefa dokłada swoje serce i czułość, które dla wielu potrzebujących jest najważniejsze.

Wsparli

100 zł

Od Felka

40 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Natalia

30 zł

Anonimowy Pomagacz

5 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Wsparły 63 osoby
2 138 zł (42%)