Pilne! Likwidacja kolejnej pseudohodowli❗️

Zbiórka zakończona
Wsparło 380 osób
12 335 zł (41,11%)

Rozpoczęcie: 17 Sierpnia 2020

Zakończenie: 1 Października 2020

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

To się nie mieści w głowie. Przed godziną podjęliśmy kolejną dużą i trudną interwencję pod Łodzią. Kilkadziesiąt zwierząt przetrzymywanych na wsi w dramatycznych warunkach, w sieni walącego się domu - bez wody i w ciemności. Więzione za szybami okien i w pralce potrzebują pomocy. Samych psów w pierwszym pomieszczeniu jest 15. W domu i piwnicy są kolejne… Wyżej zamieściliśmy film z interwencji. Prosimy o pomoc w ratowaniu tych zwierząt.

Zgłoszenie otrzymaliśmy wczoraj od lekarza weterynarii. Tym, co zobaczył w gospodarstwie rolnika, był przerażony. Dziś po godzinie 17.00 przyjechaliśmy na miejsce. Zamurowało nas… W każdym pomieszczeniu trzymane są psy, tak jak ten poniżej, który trzymany jest za szybą. 

Zwierząt jest kilkadziesiąt. Pozamykane są też w skrzyniach. Wiele z nich potrzebuje pomocy na już. Będziemy je wszystkie odbierać, ale czekamy obecnie na policję i behawiorystów. Potrzebujmy jak zwykle Państwa pomocy w ratowaniu tego całego stada.

Interwencja zakończy się pewnie w godzinach nocnych. W miarę możliwości będziemy uaktualniać zbiórkę o nowe informacje.

Na tej fotografii poniżej również trzymany jest pies. Boi się wyjść z prowizorycznej budy. Boi się człowieka i nagłych ruchów.

 

Pomogli

Ładuję...

Organizator
4 aktualne zbiórki
136 zakończonych zbiórek
Wsparło 380 osób
12 335 zł (41,11%)