Pomóżcie nam zebrać na karmę dla bezdomnych kociaków!

Zbiórka zakończona
Wsparło 10 osób
400 zł (40%)

Rozpoczęcie: 26 Listopada 2020

Zakończenie: 30 Stycznia 2021

Dziękujemy za Twoje wsparcie – każda złotówka jest cenna.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Kochani, potrzebujemy na karmę dla kotów, na preparaty na kleszcze i odrobaczenie. Już nie wspomnę o weterynarzu. Podejrzewam anemię u kilku kociaków. Przy naszym lokalu mamy koty bezdomne i domne w stanie tragicznym. Chciałam zabezpieczyć je chociaż tak, ponieważ niektóre mają właścicieli....

Do tego pomagamy na odległość, ile możemy... Codziennie dostajemy prośby od osób, które pomagają bezdomnym kociakom. Prośby o puszki, karmy specjalistyczne - głównie dla kotów z problemami nerkowymi, opłacenie weterynarza, pomoc w zakupie leków itp. itd. Kolejne kociaki czekają na pomoc w kolejce, a my czekamy na wsparcie.

Pomoc zwierzętom niechcianym, porzuconym, chorym i bezdomnym nie wynika z obowiązku, tylko z dobrej woli i dobroci serca. Staramy się nikomu nie odmawiać pomocy, ale niejednokrotnie przekracza to nasze fundacyjne możliwości finansowe. Utrzymujemy się jedynie z tego, co ludzie dobrej woli i wielkiego serca wpłacą nam na fundacyjne konto oraz z naszych zbiórek. Dziękujemy Wam z całego serca!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
13 zakończonych zbiórek
Wsparło 10 osób
400 zł (40%)