Kanał YT LJayPL oraz MinecraftLJay pomaga zwi...

Patrycja Długosz-Wałowska
organizator skarbonki

Nazywam się Mateusz, prowadzę m.in. kanały na YT. Kiedyś postanowiłem sobie, że bedę się dzielił okazanym dobrem i szczęściem z innymi. Tak zrodził się pomysł wspierania tych najbardziej potrzebujących. 

Nigdy nie był mi obojętny los zwierzaków. Razem z żoną Patrycją mamy dwa cudowne adopciaki. Miki - jeden z nich - jest byłym łańcuchowcem, który długo czekał na bezwarunkową miłość. Jeżeli niewielka pomoc odmieni los choć jednego psa czy kota - bedę pomagał 

__________________________________________________  

Od organizatorów:

Skrzywdzone i uwięzione psy, potrzebują wolności i miłości. Ciężko im było, gdy przy budzie, na łańcuchu, żyły w trudzie. Na łańcuchu – jak w niewoli. A to gorzkie – a to boli. Kocha, tęskni i też czuje, i przyjaźni potrzebuje. Płoną tęs­knotą oczy bezdomnych. Znają życie i śmierć tak z bliska, że obojętnie spoglądają na jedno i drugie. Smutne oczy jedno pragnienie jedno marzenie i jego spełnienie zza krat patrzy na świat Ile ma lat? Stary już, czy jeszcze młody? Miał być szczęściem czy opcją nagrody? Niepotrzebny myślą, że się do niczego nie nada. Patrzą na niego ludzie z góry. Nie widzą cierpienia z głowami po chmury. To serce bije jeszcze, jak może, nadziei nie traci nie może. Koło nosa miska i kraty mały, smutny kłębuszek włochaty.

Ty jesteś jego życiem, jego miłością, jego przyjacielem. On będzie Twój, wierny i kochający do ostatniego bicia Jego serca.

Link do fundacji:  https://www.ratujemyzwierzaki.pl/zielonypies

Wsparli

400 zł

LJayPL

2 zł

Liwia

2 zł

paw_elko

Na zwierzaczki ❤️😄
200 zł

LJayPL

300 zł

Muminek

Dla was pieski
200 zł

LJayPL

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
46%
2 302 zł Wsparły 33 osoby CEL: 5 000 ZŁ