Wodogłowie zabija Lukę!

Zbiórka zakończona
Wsparło 571 osób
11 857 zł (118,57%)

Rozpoczęcie: 11 Lipca 2019

Zakończenie: 16 Lipca 2019

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

To jest Luka. 2-miesięczna dziewczynka, która przyjechała do nas wczoraj. Jej stan jest tragiczny. O wiele gorszy niż początkowo zakładaliśmy. Stada pcheł, wyniszczenie – to najmniejszy problem... Duża główka, brak wzroku. Nie było czasu, by prosić Was o pomoc.

Od razu został wykonany rezonans. Diagnoza – masywne wodogłowie. Musimy zdecydować, czy walczymy, jak o Sparky'ego, czy pozwolimy jej odejść. Bez leczenia wodogłowie może zabić ją w każdej chwili. Ale leczenie kosztuje – 6 tys. operacja plus rezonans, a później badania kontrolne (tomografia tuż po operacji i kolejna po 2 tygodniach). To daje kwotę ok. 10 tys. zł.  Luka jest jednym z 4 niepełnosprawnych psów, który w ciągu ostatnich kilku dni trafił pod naszą opiekę. Aby je uratować, potrzeba ogromnych środków. Niestety w związku z pracami wykończeniowymi w Judytowie nasze konto zaczyna świecić pustkami. 

Luka ma szansę. Sparky'emu nie dawano szans, a żyje i jest szczęśliwy. To straszne, ale taka jest rzeczywistość. Życie Luki zostało wycenione. Prosimy, pomóżcie nam w walce o nie.

Pomogli

Ładuję...

Organizator
3 aktualne zbiórki
156 zakończonych zbiórek
Wsparło 571 osób
11 857 zł (118,57%)