Lungo walczy o życie! Czy uda nam się naprawić jego serce?

Wsparło 110 osób
4 562,45 zł (65,17%)

Rozpoczęcie: 14 Lutego 2021

Zakończenie: 31 Marca 2021

Godzina: 23:59

Lungo to jeden z psów, który podbił serca naprawdę ogromnej ilości ludzi! I to właśnie dzięki tym wspaniałym osobom mógł z naszą pomocą zawalczyć o życie i zdrowie! Dziś przychodzimy do Was z fantastyczną informacją - LUNGO MA DOM! Dobrze widzicie! Zamieszkał z Angeliką i Benjaminem, którzy postanowili przyjąć go do swojej rodziny mając świadomość całej historii zdrowotnej psiaka i jego przeszłości. Podeszli do decyzji bardzo odpowiedzialnie. Za nami sporo długich rozmów i konsultacji z lekarzami, ale decyzja była ostateczna. Psiak trafia do ich rodziny!
Wczoraj minęły 2 miesiące od operacji Lungo. Za nami kontrolne badania i kilkukrotne echo serca. Na dzień dzisiejszy jego stan jest stabilny i zadowalający. Serce musi być regularnie kontrolowane przez kardiologa, jednak panicz czuje się obecnie, jak gdyby nigdy nie był chory! Dzięki pracy opiekunki tymczasowej, a także nowych opiekunów zaczyna żyć jak szczęśliwy pies. Poznaje nowych ludzi, korzysta ze spacerów, zwiedza nowe miejsca i cieszy się bliskością swojej nowej rodziny. Nawet nie wiecie jakie to uczucie - przecież nie tak dawno Lungo nie miał sił nawet się podnieść...
Dziękujemy wszystkim cudownym Darczyńcom, którzy pomogli opłacić nam leczenie i samą operacje Lungo, a tym samym dali mu szanse na normalne życie!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
2 aktualne zbiórki
103 zakończone zbiórki
Wsparło 110 osób
4 562,45 zł (65,17%)