Karmimy zagłodzonego Luwaka

Zbiórka zakończona
Wsparło 14 osób
420 zł (100%)

Rozpoczęcie: 30 Grudnia 2014

Zakończenie: 11 Stycznia 2015

Dziękujemy za Twoje wsparcie – bez Ciebie nie udałoby się zebrać potrzebnej kwoty.
Razem wielką mamy moc!
Gdy tylko otrzymamy rezultat zbiórki, zamieścimy go na stronie.

Luwak to dwuletni, koszmarnie wyniszczony pies. Ponad pół roku żył na ulicy, jedząc to, co znalazł. Jego młody organizm został doszczętnie zrujnowany. 

Luwak miał 10-12 kg niedowagi. Był szkieletem, na granicy śmierci z głodu i wyniszczenia, kości sterczały mu w każdą stronę. Na każde jedzenie jego przewód pokarmowy reagował biegunką. Teraz Luwak zakończył już leczenie, kilkukrotnie był też odrobaczany. Jednak jeszcze przez jakiś czas Luwak potrzebuje specjalistycznej, leczniczej karmy. Zbieramy więc na dwa jej worki, czyli zapas dla Luwaka na około dwa miesiące.

Luwak wykorzystał swoją szansę - przeżył. Do zrobienia zostało już naprawdę niewiele - musi odzyskać właściwą masę ciała, nabrać mięśni, a może nawet odrobinkę tłuszczu na zimę? Byłoby fantastycznie móc wreszcie powiedzieć "zdrowy" patrząc w jego uśmiechnięte oczy.  

Luwak ma niezwykły charakter. Jego ciężkie doświadczenia, przeganianie, rzucanie kamieniami, głód i strach nie zabiły w nim ogromnej chęci do współpracy z człowiekiem. Luwak jest bardzo przyjacielski, i niezależnie od tego jak ciężko układa się jego życie, zawsze jest pozytywnie nastawiony do otoczenia. Jego skośne, wesołe, może trochę lisie oczy zawsze wypatrują okazji do zabawy. A może w efekcie tej zbiórki ktoś z Was zdecyduje się dać Luwakowi dom na stałe? Ten wyjątkowy pies szuka wspaniałego miejsca na resztę życia. Jeśli chcesz, aby zamieszkał z Tobą, koniecznie skontaktuj się z nami, udzielimy szczegółowych informacji. Jeśli jednak nie możesz adoptować, pomóż nam nakarmić Luwaka, aby czas, który spędza w Fundacji, pozwolił mu wrócić do zdrowia i pełni sił. Do dzieła więc - karmimy Luwaka!

Pomogli

Ładuję...

Organizator
0 aktualnych zbiórek
4 zakończone zbiórki
Wsparło 14 osób
420 zł (100%)