Brak słów, by opisać los tego psa... Rambo

Wsparły 262 osoby
8 331,13 zł (119,01%)

Rozpoczęcie: 10 Czerwca 2019

Zakończenie: 30 Czerwca 2019

DRODZY - KOCHAJĄCY PRZYJACIELE RAMBO! 

Nasz Rambuś został wypisany z oddziału szpitalnego Kliniki w Poznaniu i jest już w DT! Przebywał  w klinice od 12 do 29 czerwca. Spójrzcie tylko jak pięknie się zmienił... jak wyprzystojniał! ;) Dzięki WAM i WASZYM WSPANIAŁYM, WIELKIM SERCOM!!! Zebranie ponad 8.000 zł w zaledwie kilka dni to WASZ WIELKI SUKCES! To DZIĘKI WAM Rambo - uratowany od śmierci głodowej, przywrócony do normalnego funkcjonowania po znacznym odwodnieniu, wreszcie zaznał pełnej miski, własnej budy bez łańcucha i własnego wybiegu - i w cieniu i w słońcu, a przede wszystkim obecności opiekującego się nim Człowieka. Dumnie nosi teraz swoją własną, luźną, niebieską obrożę z napisem "Zerwijmy łańcuchy".

Stan zdrowia Rambo jest stabilny i dobry. Lekarzom udało się przywrócić lekarstwami sprawność nerek i pęcherza moczowego. Rambo już nie posikuje stojąc, leżąc czy idąc, co znacząco zwiększa jego szanse na adopcję. Kontynuowane jest leczenie skóry pieska - przed nim jeszcze trzecia dawka silnych leków, ale dwie pierwsze zniósł bardzo dobrze. Nie było możliwości podawania słabszych leków - inwazja pasożytów była tak wielka, że trzeba było podjąć natychmiastowe działania. Rambusiowi odrasta sierść - już widać kolory typowe dla owczarka niemieckiego. Z bezbarwnej istoty na granicy śmierci staje się naprawdę pięknym psem!

Na konto,  ze zbiórki na Rambo  otrzymaliśmy  7831,26 zł ( reszta pieniędzy to koszty obsługi profilu ratujemy zwierzaki.) Pierwsze dwa dni Rambo przebywał w lecznicy, za którą zapłaciliśmy 150 zł.  Koszt leczenia szpitalnego to 5406,00 zł.,

 600, 00 zapłaciliśmy  za opieke w DT. Lekarz przyjmujący Rambo do kliniki określił  go w opisie pierwszego badania – zwierzę kachektyczne. Żeby mięśnie się odbudowały i tkanak tłuszczowa Rambo potrzebuje jeszcze wiele czasu. Jest cały czas pod kontrolą  weterynaryją i pozostałe pieniądze są przeznaczone na dalsze leczenie i opiekę nad nim.

Za każdą wpłaconą dla Rambusia złotówkę jeszcze raz SERDECZNIE WAM DZIĘKUJEMY!

Pomogli

Ładuję...

Wsparły 262 osoby
8 331,13 zł (119,01%)