Czarny punkt

Wsparło 16 osób
657,58 zł (32,87%)
Brakuje jeszcze 1 342,42 zł
Wesprzyj

Rozpoczęcie: 15 Marca 2021

Zakończenie: 5 Maja 2021

Z daleka chory piesek, zwłaszcza takiej maści jak on - to tylko czarny punkt na osiedlowych, szarych przestrzeniach... Z okien pewnie niejeden go mógł zobaczyć, ale w Szydłowcu sporo bezdomnych psów krąży po osiedlu, kładą się i śpią byle gdzie... Tego psiaka od jakiegoś czasu widziano w rejonie bloków szydłowieckich.  Na szczęście fakt, że piesek przeleżał  kilka godzin bez ruchu - zwrócił uwagę. Coraz więcej osób w Szydłowcu dostrzega takie rzeczy.

Dostałyśmy zdjęcie i informację, gdzie jest. Miał 40 stopni gorączki i chorobę pokleszczową. Dzień był bardzo zimny, a piesek gładkowłosy i chudziutki... Trząsł się i czekał na śmierć albo na pomoc. Bo jeśli pomoc nadchodzi dopiero po jakimś czasie, to bardzo często nie da się już wygrać z babeszjozą. Zaatakowane są nerki, płuca i... nie ma ratunku. Tutaj na szczęście wystarczyły dwa dni kroplówek. 

Magic (Black Magic!) jest słodkim, delikatnym, przyjaznym, nieśmiałym psiaczkiem. Cichutko siedzi w budzie zachwycony ilością koców i czułym gestem człowieka. To pierwszy z zabranych w tym tygodniu psów. Ciąg dalszy nastąpi, bo mamy kolejkę. Sezon na kleszcze właśnie się zaczął. Każdy nieruchomy punkt na mapie psich nieszczęść trzeba sprawdzać,  żeby nie okazał się czarny także w znaczeniu straconego życia. 

Magic bardzo cichutko i nieśmiało prosi Was o pomoc dla siebie. 

Pomogli

Ładuję...

Wsparło 16 osób
657,58 zł (32,87%)
Brakuje jeszcze 1 342,42 zł
Wesprzyj